Русол: «Проблема суддівства – системна. Не повинні люди у чорному бути головними акторами»

...

Керівництво Дніпра-1 вважає, що спорт - це змагання двох атлетів або команд на арені без політики суддів.

Русол: «Проблема суддівства – системна. Не повинні люди у чорному бути головними акторами»
Андрей Русол, footboom.com

Виконавчий директор СК Дніпро-1 Андрій Русол в інтерв’ю для офіційного сайту клубу розповів про проблеми суддівства у футболі, а також про плани клубу на наступний рік.

– Ми пам’ятаємо Дніпро, який вбивали судді. Але тоді команда боролася за медалі. За що зараз цю команду судять таким чином?

– Не хочу навіть намагатися шукати причину, чому так відбувається. Не в цьому справа. Не нас єдиних вбивають. Мені здається, треба дивитися на проблему суддівства як на системну проблему, яка точно не додає нашому футболу позитива. І намагатися з цим боротися, однозначно.

– Перебуваючи біля поля, ми чуємо, як судді спілкуються між собою. Все бачать журналісти, які ставлять прямі запитання на пресконференції. Усі ці матчі дивляться люди, і їх не обдурити. Виникає питання, навіщо тоді взагалі такий футбол потрібен?

– У цьому полягає велика загроза спорту загалом, я вважаю. Спорт – це змагання двох атлетів або команд на арені. І не повинні люди у чорному бути головними акторами. Вони мають не заважати, супроводжувати двобій і робити так, аби він проходив у чесній спортивній боротьбі.

У нас сьогодні відбувається усе не так. Повторюсь: вважаю, що це має бути системне вирішення задля уникнення у майбутньому таких матчів, що приносять лише негатив.

– Як ви в цілому оціните результат клубу на сьогоднішньому проміжному етапі?

– Ми входили у сезон та ставили перед собою задачі, маючи певний план. І в плані комплектації, і в плані задач. Ми йдемо своїм шляхом, своєю стратегією. У першому колі були як гарні, так і погані матчі. Ми оцінили себе на фоні Прем’єр-ліги і зараз чітко розуміємо, у чому є сильними та слабкими. Чітко бачимо, у чому можемо підсилитися.

Ведемо роботу щодо комплектації, аби стати сильнішими. Ми, що важливо, дали можливість команді, яка вийшла з першої ліги, увійти до Прем’єр-ліги практично у тому ж складі. З нашого боку це данина повазі та вдячності тим хлопцям, які вивели нас до Прем’єр-ліги. Ми закладали ці ризики, нам потрібно було з’ясувати, які задачі зможе виконувати саме ця команда. Тому зараз зупиняємось у певній точці, проводимо аналіз і рушимо далі.

Наш шлях – еволюційний розвиток команди. Ми – противники революцій та кидань з одного боку до іншого. Так, теоретично хтось може сказати, що ми слабко провели літню комплектацію, але ми діяли згідно з планом. І невдачі, яких ми зазнали, я впевнений, дадуть інформацію усім нам та можливість проаналізувати гру команди, щоб зробити її сильнішою.

– Чи можете ви зробити хоча б легкі натяки, що ж буде у майбутньому?

– Як я казав, ми розвиваємось еволюційно. Зараз буде точкове підсилення. Ми підпишемо 4-5 хороших футболістів на проблемні позиції і подивимось навесні, наскільки будемо конкурентоздатні. Однозначно в нас стоятимуть високі задачі. Будемо намагатися якнайшвидше потрапити до євро кубків, але хочемо, при цьому, еволюційного розвитку.

Нагадаємо, що у матчі 18-го туру УПЛ між між Дніпром-1 і Олександрією найбільш спірний момент трапився на четвертій компенсованій хвилині: за сумнівне порушення Папи Гуйє арбітр зустрічі вдруге призначив пенальті і Максим Третьяков зробив дубль. Таким чином Дніпро-1 програв Олександрії з рахунком 1:2.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
167
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
420
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?