Sportarena

Шіц: вже звільнився з Говерли

Вже колишній генеральний директор Говерли Іван Шіц у розмові з кореспондентом Sport Arena повідомив, що більше не працює в ужгородському клубі, але допомагає керівництву у вирішенні питання з атестацією на наступний сезон.

Шіц: вже звільнився з Говерли

Іван Шіц, zaholovok.com.ua

Відповідати на запитання щодо невиплати Говерлою боргів колишнім і теперішнім футболістам Іван Шіц відмовився.

«Не можу говорити про борги, оскільки це не в моїй компетенції: я вже офіційно не працюю в Говерлі, — сказав Іван Тиборович. — Більше тижня тому я написав заяву на звільнення і забрав трудову справу. Звісно, приходжу в клуб і допомагаю. Зокрема, консультую віце-президента (Олександра Шуфрича, — прим.). У чому причина? Вже вік поважний, важкувато мені. Фінанси? Для людей, які стільки років у футболі, як я, це не є основним. Зрозуміло, що без грошей не проживеш і масло на хліб не намастиш. Були свої питання, про які б не хотілося говорити».

Нагадаємо, через невиплату боргів Говерла залишилася без атестату на наступний сезон. Апеляцію щодо цього рішення атестаційний комітет не задовольнив. Причина такої негативної відповіді полягає у невиплаті заборгованостей колишнім футболістам ужгородського клубу. Щоправда, сьогодні в Говерлі все ще сподіваються на збереження прописки в УПЛ.

 «Чекаємо комісії з атестаційного комітету, а дати, коли приїде комісія, ще не знаємо, — зазначив колишній генеральний директор Говерли. — Нас не повідомляють, коли вони приїде. На все воля Божа. Розрахуємося з боргами і зможемо про щось говорити. Я в футболі 40 років, але у цьому сьогоднішньому футболі я вже нічого не розумію».

Також Шіц спробував знайти причини, через які Говерла опинилася у такій скрутній ситуації.

«Дивіться, скільки вихованців грало в основному складі в цьому сезоні, — говорить Шіц. — Можливо, до проекту омолодження і підпускання до основи вихованців треба було підійти раніше. Тоді не мали б таких проблем».

Раніше стало відомо про те, що головний тренер Говерли В’ячеслав Грозний залишить команду, якщо вона не гратиме в УПЛ у наступному сезоні.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?