Спортдир Ференцвароша: в контракті Зубкова немає опції викупу, але якщо все складеться добре, ми його підпишемо

...

Поки що гравець належить Шахтареві.

Александр Зубков

Александр Зубков. Фото - fradi.hu

Спортивний директор Ференцвароша Орош Пал розповів про перспективи українських футболістів команди. Зокрема, він звернув увагу на Олександра Зубкова, підписання якого допускає, хоча опції викупу його у Шахтаря угорський клуб не має.

«Чи кращий Зубков за Петряка? Думаю, що так. Він набагато універсальніший за нього, може зіграти вінгера чи під нападником, або те і інше. Він володіє чудовим ударом, може забити гол, а може віддати гольову. Петряку — 25, Зубкову — 22. Думаю, що часу на прогрес більше у Олександра», — розповів Пал в інтерв’ю YouTube-каналу «Вацко Live».

«Ні, в контракті не прописана можливість викупу Зубкова. Я не вів перемовини з Шахтарем, але переконаний: якщо все складеться добре, підпишемо з ним контракт».

Відзначив також Пал і потенціал іншого українського гравця — Данила Ігнатенка.

«Данило Ігнатенко — сильний у фізичному аспекті, при цьому не страждають його навички роботи з м’ячем. В майбутньому він може стати чудовим підсиленням для Ференцвароша. Але зрозумійте: він на стадії навчання. Існує багато аспектів, через які він не може повністю влитися в колектив. Не знає мови, наприклад, його адаптація може затянутися. Подивимося, що вийде. Але зараз ми задоволені всіма трьома гравцями».

Також спортивний директор зауважив, що український ринок залишається однією з опцій, на якій Фраді звертають увагу під час пошуку нових гравців.

«Чи переглядаємо ще українців? Ми відкриті до кожного чемпіонату. Переглядаємо гравців, що не зупиняються у розвитку. Український рівень гравців — надзвичайно цікавий, тим паче для Ференцвароша. Без деталей можу сказати, що ми уважно слідкуємо за українцями».

Ігнатенко та Зубков поповнили Ференцварош влітку на правах оренди з Шахтаря. В поточному сезоні вони зіграли 9 та 10 матчів відповідно у чемпіонаті Угорщини, забивши один та два голи.

Окрім Ігнатенка та Зубкова, також за Фраді виступає хавбек Ігор Харатін. А головним тренером команди є українець Сергій Ребров.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?