УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Стали відомі склад учасників і календар чемпіонату ААФУ-2016
...

ФК Балкани (Одеська область) – переможці чемпіонату ААФУ 2015 року, vk.com/fc_balkani
Як повідомили Sport Arena в Асоціації аматорського футболу України, цьогорічний чемпіонат ААФУ збере 24 учасників, розділених на 6 груп по чотири команди у кожній. Змагання у груповому раунді пройдуть із 16 квітня до 4 червня. Потім, за традицією, запланована й фінальна частина для визначення переможця і призерів турніру.

Склад груп та календар чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2016 р.

Група 1

МФК Житомир

Гірник (Соснівка Львівської обл.)

ФК Луцьк (Волинська обл.)

ФК Малинськ (Рівненська обл.)

І тур                                                                                     

  1. 23.04 (субота) МФК Житомир – ФК Малинськ
  2. 24.04 (неділя) Гірник – ФК Луцьк

ІІ тур                                                                                             

  1. 30.04 (субота) ФК Малинськ – ФК Луцьк
  2. 30.04 (субота) МФК Житомир – Гірник

ІІІ тур                                                                                  

  1. 8.05 (неділя) Гірник – ФК Малинськ
  2. 8.05 (неділя) ФК Луцьк – МФК Житомир

IV тур

  1. 21.05 (субота) ФК Малинськ – ФК Житомир
  2. 22.05 (неділя) ФК Луцьк – Гірник

V тур

  1. 29.05 (неділя) ФК Луцьк – ФК Малинськ
  2. 29.05 (неділя) Гірник – МФК Житомир

 VI тур

  1. 4.06 (субота) ФК Малинськ – Гірник
  2. 4.06 (субота) МФК Житомир – ФК Луцьк

14(15).05 – резервний день

Група 2

Поділля (Хмельницький)

Нива-В (Вінниця)

ОДЕК (Оржів Рівненської обл.)

ФК Волока (Чернівецька обл.)

І тур
1.  23.04 (субота)  «Поділля» – ФК «Волока»
2.  24.04 (неділя)  «Нива-В» – «ОДЕК»

ІІ тур
3.  14.05 (субота)  ФК «Волока» – «ОДЕК» – резервний день
4.  30.04 (субота)  «Поділля» – «Нива-В»

ІІІ тур
5.  7.05 (субота)  «Нива-В» – ФК «Волока»
6.  8.05 (неділя)   «ОДЕК» – «Поділля»

IV тур
7.  21.05 (субота)  ФК «Волока» – «Поділля»
8.  22.05 (неділя)  «ОДЕК» – «Нива-В»

V тур
9.  29.05 (неділя)  «ОДЕК» – ФК «Волока»
10.  28.05 (субота)  «Нива-В» – «Поділля»

VI тур
11.  4.06 (субота)  ФК «Волока» – «Нива-В»
12.  4.06 (субота)  «Поділля» – «ОДЕК»

 14(15).05 – резервний день

Група 3

Тепловик (Івано-Франківськ)

ФК Вінниця

Нива (Тернопіль)

Агробізнес (Волочиськ Хмельницької обл.)

І тур

  1. 17.04 (неділя) Тепловик – Агробізнес
  2. 14.05 (субота) ФК Вінниця – Нива

ІІ тур

  1. 23.04 (субота) Агробізнес – Нива
  2. 24.04 (неділя) Тепловик – ФК Вінниця

ІІІ тур

  1. 30.04 (субота) ФК Вінниця – Агробізнес
  2. 30.04 (субота) Нива – Тепловик

IV тур

  1. 7.05 (субота) Агробізнес – Тепловик
  2. 7.05 (субота) Нива – ФК Вінниця

V тур

  1. 21.05 (субота) Нива – Агробізнес
  2. 21.05 (субота) ФК Вінниця – Тепловик

VІ тур

  1. 28.05 (субота) Агробізнес – ФК Вінниця
  2. 28.05 (неділя) Тепловик – Нива

14(15).05 – резервний день

Група 4

Чайка (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.)

Єдність (Плиски Чернігівської обл.)

Суднобудівник (Миколаїв)

Жемчужина (Одеса)

І тур

  1. 16.04 (субота) Чайка – Жемчужина
  2. 14.05 (субота) Єдність – Суднобудівник

ІІ тур
3.  30.04 (субота)  «Жемчужина» – «Суднобудівник»
4.  30.04 (субота)  «Чайка» – «Єдність»

ІІІ тур
5.  24.04 (неділя)  «Єдність» – «Жемчужина»
6.  23.04 (субота)  «Суднобудівник» – «Чайка»

 

IV тур

  1. 7.05 (субота) Жемчужина – Чайка
  2. 7.05 (субота) Суднобудівник – Єдність

V тур

  1. 21.05 (субота) Суднобудівник – Жемчужина
  2. 21.05 (субота) Єдність – Чайка

VI тур

  1. 28.05 (субота) Жемчужина – Єдність
  2. 28.05 (субота) Чайка – Суднобудівник

14(15).05 – резервний день

Група 5

Інгулець-2 (Петрове Кіровоградської обл.)

Авангард (Каховка Херсонської обл.)

ФК Врадіївка (Миколаївська обл.)

Таврія-Скіф (Роздол Запорізької обл.)

І тур

  1. 16.04 (субота) Інгулець-2 – Таврія-Скіф
  2. 16.04 (субота) Авангард – ФК Врадіївка

ІІ тур

  1. 23.04 (субота) Таврія-Скіф – ФК Врадіївка
  2. 23.04 (субота) Інгулець-2 – Авангард

ІІІ тур

  1. 30.04 (субота) Авангард – Таврія-Скіф
  2. 30.04 (субота) ФК Врадіївка – Інгулець-2

IV тур

  1. 7.05 (субота) Таврія-Скіф – Інгулець-2
  2. 7.05 (субота) ФК Врадіївка – Авангард

V тур

  1. 21.05 (субота) ФК Врадіївка – Таврія-Скіф
  2. 21.05 (субота) Авангард – Інгулець-2

VI тур

  1. 28.05 (субота) Таврія-Скіф – Авангард
  2. 28.05 (субота) Інгулець-2 – ФК Врадіївка

14(15).05 – резервний день

Група 6

Кривбас (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.)

Балкани (Зоря Одеської обл.)

Колос (Хлібодарівка Херсонської обл.)

Металург (Запоріжжя)

І тур

  1. 14.05 (субота) Кривбас – Металург
  2. 16.04 (субота) Колос – Балкани

ІІ тур

  1. 23.04 (субота) Металург – Колос
  2. 23.04 (субота) Кривбас – Балкани

ІІІ тур

  1. 30.04 (субота) Балкани – Металург
  2. 30.04 (субота) Колос – Кривбас

IV тур

  1. 7.05 (субота) Металург – Кривбас
  2. 7.05 (субота) Балкани – Колос

V тур

  1. 21.05 (субота) Колос – Металург
  2. 21.05 (субота) Балкани – Кривбас

VI тур

  1. 28.05 (субота) Металург – Балкани
  2. 28.05 (субота) Кривбас – Колос

14(15).05 – резервний день

Як повідомляє Комісія з проведення змагань ААФУ, матчі останнього туру повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год. До фінального етапу (1/4 фіналу плей-офф) виходять 8 команд: 6 переможців груп та 2 кращі команди за турнірними показниками з тих, що посядуть другі місця у групах.



Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?