Тренер Дніпра Журавльов: навіть з одним легіонером мали хороші шанси на вихід з групи

...

Тренер чемпіона України з баскетболу - про єврокубкові виступи в сезоні.

денис журавлев днепр

Денис Журавльов. Фото - fbu.ua

Головний тренер баскетбольного Дніпра Денис Журавльов поділився враженнями щодо виступів команди на єврокубковій арені. Дніпро виступав на груповій стадії, проте не зміг її подолати, і на думку тренера, не у всіх матчах команда була зосередженою на грі.


Як оцінете виступ на євроарені, де Дніпру, на жаль, не вдалося вийти з групи?

— На мій погляд, ми зробили крок вперед. Якщо позаминулого сезону все було вирішено для нас вже після першого кола, то в цьому сезоні ми мали шанси на вихід до останнього матчу. До кожної гри потрібно ставитись серйозно і не допускати жодних послаблень, рівень цього Кубка вищій за чемпіонат України. За будь-яку нашу помилку було покарання, а остання гра проти болгарів пройшла в рамках нашої тотальної розслабленості. Ми думали, що вдома буде легко, а болгари, яким ця гра вже нічого не вирішувала, вийшли спокійно грати в баскетбол. Ми, в свою чергу, не змогли налаштуватись. Ну а так кожну гру ми можемо чіплятись та маємо виходити з групи.

Чи не йшло ще розмови з керівництвом клубу про можливу участь Дніпра в кваліфікації Ліги чемпіонів та відповідної комплектації?

— Поки ще рано про це говорити, але під будь-який єврокубок потрібен хороший склад. Цього року навіть з одним легіонером ми мали хороші шанси на вихід з групи. Команда, звичайно, виглядає по-іншому, коли є розігруючий, який може організувати гру, коли є фізично потужні виконавці, які можуть відзахищатися та забити. Якщо в Україні все це можна сховати за командною грою, то на євроарені сильні індивідуальні гравці просто необхідні.


В одній групі з Дніпром грала ще одна українська команда — Київ-Баскет. На відміну від дніпрян, кияни пройшли далі в Кубку ФІБА, програвши у чвертьфіналі турецькій Каршияці.

Незважаючи на дострокове закінчення сезону, чемпіоном України був визнаний Дніпро, що випередив Київ-Баскет на п’ять очків.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?