Агробізнес розірвав договір з форвардом Сікорським через демонстративну подорож до Росії

...

Гравець виклав фото з символом Росії в свій інстаграм.

Сикорский

Игорь Сикорский, gornyak-sport.net

Нападник Агробізнесу Ігор Сікорський звільнений з клубу після подорожі до Росії та демонстрації фото з поїздки. Клуб продемонстрував принципову позицію, заявивши про те, що футбол не знаходиться поза політикою.

«Прикро, але сьогодні футбол – це політика. Коли в Україні війна і з передової привозять важкопоранених та убитих, ледь не щодня у різних куточках України ховають Героїв, українська футбольна громадськість не може стояти осторонь, ніби це її не стосується», — йдеться у заяві Агробізнесу.

«Вищеназваний гравець демонстративною подорожжю до Росії дискредитував свій клуб, який підтримує українську армію, допомагає бійцям на передовій, в якому кожен футболіст має змогу займатись своєю улюбленою справою, дякуючи захисникам України, що зберігають в Україні мирне життя».

«В цей час, коли він в екіпіровці нашої команди відпочивав у країні-окупанті, лише за один день з передової переправили дев’ять важкопоранених бійців, ще двоє загинули. ФК Агробізнес вважає неприпустимим, щоб цей футболіст був гравцем нашого клубу».

Також в клубі продемонстрували скріншот гравця з інстаграму, де від фото із Санкт-Петербургу Сікорський написав про те, що ще грає в Агробізнесі. Клуб відповів: «Ні, Ігор Сікорський, вже не граєш».

В поточному сезоні Першої ліги Сікорський провів за команду з Волочиська 18 матчів, забивши 8 голів та зробивши 2 результативні передачі. Раніше він виступав за Зорю, алчевську Сталь, Геліос, Миколаїв, Верес, Гірник-Спорт, латвійський Даугавпілс та Шейх Рассел з Бангладеш.

Наразі Агробізнес знаходиться на четвертому місці турнірної таблиці Першої ліги. В активі команди 37 очків після 19-ти турів.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?