Балкани й Чорноморець не встигли забити за 20 хвилин

...

Догравання дербі Одещини не змінило ситуацію в тривалому матчі.

fcbalkans.com.ua

Ярослав Смілянський, Sport Arena.

Стежте уважно за подіями, таке буває нечасто: дві команди, не дігравши матч майже два тижні тому, вийшли на 20+ хвилин за рахунку 1:1, їхня недограна зустріч розпочалася там, де й закінчилася – на правому фланзі Балкан, аутом від захисника господарів Опрі неподалік тих трибун, де на початку місяця виникли пам’ятні заворушення, що не дали дограти матч.

Тепер же на куций поєдинок суперники вийшли з явним бажанням зірвати джекпот у вигляді трьох очок. Спершу гості відбивалися після штрафного Пархоменка-молодшого, у відповідь тонким пасом Хамелюка користувався Аржанов, але з гоструватого кута не зміг переграти воротаря. Кілька разів намагалися зачепитися за подачі з глибини Болокан, Саламаха, Антюх. А заключний спалах матчу – це коли вихованець Чорноморця Паламар змарнував перспективний штрафний, влучивши у стійку. Невдовзі після цього рефері дав фінальний свисток матчу, який тривав 20 хвилин і 25 днів.

14 очок у Балкан – вони не змогли випередити Гірник-Спорт. 18 очок у Чорноморця – він змістив із 10 позиції МФК Миколаїв.

Балкани (Зоря) – Чорноморець (Одеса) – 1:1 (гру поновлено з 71 хв)
Голи: Паламар, 19 – Танчик, 25

Балкани: Паламарчук (Зеленський,  71), М.Златов© (Пєнов,  71), Саламаха, Ільницький (Юречко, 35), Опря, Серденюк, К.Пархоменко, Антюх, Захаревич (Чернишов, 46), Паламар, Гранчар (Георгієв, 46; Болокан, 71). Запасні: Тропанець, В.Златов. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Чорноморець: Кожухар©, Рижук, Васильєв (Гошкодеря, 71), Войтіховський, Голіков, Ткачук, Хамелюк, Танчик (Велєв,  71), Ярошенко, Норенков (Семенів, 85), Коваль (Аржанов,  71). Запасні: Безотосний, Ковпак, Остапенко, Долгов. В.о. головного тренера: Остап Маркевич (у першій частині матчу – Віталій Старовик).

Увага! Заміни на 71 хв. — це рокіровки, проведені тренерами в сьогоднішньому дограванні.

Вилучення: Войтіховський, 45+2 (повторне попередження)

16:00 5 жовтня (перервано на 71 хв.), 14:00 30 жовтня. с. Зоря. Стадіон імені Бориса Тропанця

Арбітр: Олександр Тітов (Донецьк)

18 ноября, 14:49