Sportarena

Баранка: ПФК Суми заробили на договірних матчах біля 10 мільйонів євро

Це одна з найрезонансніших справ у Європі.

Баранка: ПФК Суми заробили на договірних матчах біля 10 мільйонів євро - Первая лига Украины

Франческо Баранка, fcbrovar.obolon.ua

Голова Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка розповів про незаконну діяльність ПФК Суми, пов’язану з проведенням договірних матчів. Італієць відзначив, що команда заробляла і на своїх перемогах, і на поразках.

«Суми займалися двома видами матч-фіксінгу: підкуп арбітрів або суперника, або ж ставки на свою перемогу. Тоді Суми перемагали, а ставка приносила прибуток. Та коли вони не платили арбітрам і поступалися, то грали проти себе на контору, робили на цьому гроші. Тобто ФК Суми заробляли і на своїх поразках, і на своїх перемогах», — розповів Баранка в ефірі програми Великий футбол.

Голова Комітету етики та чесної гри ФФУ зазначив, що ПФК Суми за весь час на ставках заробив біля 10 мільйонів євро.

«Суми — це одна з найрезонансніших справ в Європі, пов’язаних з договірними матчами. Вони робили ставки і в Україні, і за кордоном, але переважно це відбувалося на азійських букмекерських ринках. Якщо говорити про оцінки того, скільки вони заробили на цих оборудках, то мова йде про 10 мільйонів євро».

Нагадаємо, у листопаді минулого року Генпрокуратура направили в Комітет етики і чесної гри ФФУ офіційний лист з доказами участі ПФК Суми в договірних матчах.

Читайте такжеПФК Сумы: контролированный хаос или армагеддец?

У квітні КДК ФФУ позбавив ПФК Суми статусу професійного футбольного клубу, а президент клубу Ростаслав Козар і футболісти Олег Давидов, Єгор Луговий, Тарас Дурай, Сергій Гаращенков отримали довічну дискваліфікацію.

Однак тренер сумської команди Олег Лутков заявив, що керівництво ПФК Суми подасть апеляцію на рішення КДК ФФУ.

На даний момент ПФК Суми знаходяться на 13-му місці турнірної таблиці Першої ліги, маючи в своєму активі 15 очок після 20 матчів. Наступний матч команда проведе 18 квітня проти Оболоні-Бровар.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena