Чижевський: Мотивація в «Агробізнесі»? Заявити гравцям про себе в еліті (відео)

...

Наставник Агробізнесу – про цілі команди.

Чижевський: Мотивація в «Агробізнесі»? Заявити гравцям про себе в еліті (відео)

Фото - Анатолій Янголь

Головний тренер Агробізнесу Олександр Чижевський розповів у програмі ПФЛ Україна футбольна про завдання перед командою на весняну частину сезону у світлі відсутності амбіцій підвищитися у класі.

— В одному з інтервю ви сказали, що не підете працювати в команду, де немає амбітних планів. Агробізнес зараз є одним із лідерів Першої ліги, проте почесний президент клубу Олег Собуцький зазначив, що у команди немає планів виходити до  Favbet Ліги у зв’язку з неготовністю інфраструктури. З якою мотивацією підходите до весняної частини чемпіонату? Як налаштовуватимете гравців?

— Звісно, вже розмовляли з футболістами, адже вони задавали багато питань з цього приводу. Наше завдання — виходити і перемагати у кожному матчі. Про це і домовилися з хлопцями. У першу чергу, футболіст повинен сам себе мотивувати і ставити перед собою амбітні завдання.

Адже на кого звертають найбільшу увагу? На тих гравцях, які разом зі своєю командою знаходяться у верхній частині турнірної таблиці. Думаю, що кожен футболіст хоче грати у Favbet Лізі. Для цього треба постійно працювати над собою, зростати у професіональному плані, а твоя команда щоб була у числі лідерів.

— Напевно, зараз вже можна говорити про підготовку команди до наступного сезону?

— Не знаю, яке місце Агробізнес посяде за підсумками цього чемпіонату, але ми хочемо розташовуватися якомога вище. Для цього потрібно виходити на кожну гру і досягати максимального результату. Апетит приходить під час їжі. Відбутися може все що завгодно — остаточне рішення ухвалюватиме президент. Наше завдання — грати і перемагати.

Відзначу, що ми постійно підшукуватимемо гравців, які зможуть підсилити команду. Будемо запрошувати новачків на окремі позиції. Для нас головне не кількість, а якість. Кожен новий гравець має бути сильніший за тих хлопців, які у нас зараз є.

Награватимемо склад не на один сезон. Все залежить від завдання, які поставить Олег Собуцький. Наголошую, разом з хлопцями прагнемо прогресувати, це вкрай важливо для нас. Перемоги додають впевненості гравцям. Якщо досягатимемо позитивного результату і знаходитимемося у верхній частині таблиці, то хлопці більш впевнено себе почуватимуть і це нам допоможе у майбутньому.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?