Лента новостей

Дніпрянин: Куліш– герой 12-го туру Першої ліги

Станіслав Куліш, facebook.com/sportclubdnipro1
Sport Arena та ПФЛ називають героя чергового туру Першої ліги з футболу 2018/2019.

Черговий тиждень Першої ліги примітний двома потужними матчами лідерів між собою – у Ковалівці та Петровому. І якщо Колос та Волинь не визначили переможця, то СК Дніпро-1 зміг здобути вольову перемогу над Інгульцем, закріпившись на першому місці та здобувши чотирьох очковий відрив – найбільший за останній місяць від першої половини вересня.

Творцем цієї перемоги став увесь дніпрянський колектив – взагалі, важко когось вирізняти у цьому турі, де було п’ять нічиїх 1:1 та ще дві перемоги з мінімальною різницею. Однак відзначимо форварда Куліша, який добре зробив свою роботу. В Петровому завданням Куліша було нав’язувати боротьбу захисникам, допомагати товаришам своєчасними скидками та за можливості витискувати максимум із наявних нагод (що їх буде небагато – було ясно, зважаючи на особливу чіпкість та хорошу організацію захисту в «Інгульця»).

Зі своєю роботою Куліш справився дуже добре. Це він зрівняв рахунок у матчі, використавши спонтанний винос та холоднокровно розправившись у ближньому бою з воротарем. Це він, знаходячись спиною до воріт, здорово пере направив другу результативну комбінацію, яка призвела до переможного голу Чичикова.

Герой 12-го туру Першої ліги 2018/2019 ПФЛ та SportArena.com

Станіслав Куліш (СК Дніпро-1)

інфографіка pfl.ua

246матчів, 122голи на професіональному рівні

29років. Форвард

  • зрівняв рахунок у матчі з Інгульцем
  • взяв участь у другій гольовій комбінації
  • найкращий у команді за системою «гол+пас»

Куліш пройшов знамениту школу Дніпра. Починав грати за цю команду, потім перейшов у Дніпро-75, з яким пограв і на всеукраїнському аматорському рівні, і дебютував у Другій лізі. На певний час довелося Станіславу опуститися в низовий футбол – грав за нікопольські Колос та Електрометалург, один сезон провів у Дніпрі-2, правда, не маючи реальних шансів піднятися вище резервного складу тодішнього гранда.

Кар’єру здібного форварда врятував перехід у кам’янську Сталь влітку 2012 року. За три сезони він забив 82 м’ячі, так що дослужився до УПЛ. Пробував сили в харківському Металісті, ФК Олександрія, рівненському Вересі, але якось розтратив свій бомбардирський талан, довго не міг повернутися до колишнього голеадорського графіку.

Перехід у СК Дніпро-1 кимось розцінювався як крок назад, але земляки знали, що робили. В 11 матчах Першої ліги Куліш забив 7 м’ячів при 4 результативних передачах. Він – найкращий у списку «гол+пас» своєї нової команди. Знову грає з колишнім азартом та робить великий вклад у лідерство дніпрян.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?