Догадайло: матчі на кшталт Волинь — Рух – рівень УПЛ (відео)

...

Новий випуск програми Україна футбольна.

Рух - Волинь

Фото: pfl.ua

Відомий експерт, тренер аналітичного відділу ФК Десна Віктор Догадайло поділився враження від матчу 17 туру Волинь – Рух із двома вилученнями, п’ятьма голами і важливою перемогою лучан

«Волинь здолала Рух, при цьому підопічні Кучука володіли м’ячем більш ніж 60% ігрового часу. Це дуже просто пояснити, адже тенденція сучасного футболу свідчить про те, що головне — якість володіння м’ячем, а не кількість. Можна просто перепасовуватися на своїй половині поля і не створювати моменти, але це не принесе результату. У матчі з Рухом футболісти Волині віддали 291 передачу при відсотку браку 26%. У львівського колективу зафіксовано 430 передач і відсоток браку — 17%. Це показник команди Прем’єр-Ліги. Якщо порівнювати статистичні дані, то підопічні Кучука переважали свого суперника у організації гри», — відзначив Догадайло.

За словами експерта, останнім часом уся Європа звертає увагу на показник хG — прогноз можливих забитих м’ячів. «У Волині у цьому матчі показник хG складав 1,29, а у Руху — 1,58. У даному випадку у команд був практично однаковий прогноз можливих забитих м’ячів. Цікавий момент: якщо у першому таймі Волинь у п’ять разів за показником ефективності поступалася своєму опоненту, то у другій половині зустрічі лучани утричі переграли суперника. З цього напевно і отримали підсумковий результат. Також необхідно звернути увагу на інтенсивність ведення гри. У середньому за гру у Волині 17,1 передач за хвилину, а у суперника на 0,6 передач менше. Ця інтенсивність передач за 90 хвилин дає можливість команді прогресувати та досягати бажаного результату», — розповів Догадайло.

Назвав тренер і рецепт успіху луцької команди. «Лучани грали інтенсивніше. Приблизно 60-65% забитих м’ячів у матчі забиваються починаючи з 65 хвилини. Футболісти Волині виявилися трішки підготовленішими, більш сконцентрованими та агресивнішими ніж їх  суперник. Лучани грали більш інтенсивно і за рахунок всіх цих чинників здобули перемогу», — відзначив фахівець.

Аналіз інших матчів змагань ПФЛ минулого вік-енду, а також три найкращих голи у програмі Україна футбольна.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
сегодня, 10:20
3
1
сегодня, 10:20
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?