Довгоочікувані вісті з Черкащини: новий почесний президент анонсує великі зміни та амбітні завдання

...

Аутсайдер Першої ліги житиме і вирішуватиме непросту задачу.

Президент Черкащини

Фото - черкащина.com

Ярослав Кроха

На початку цього тижня стало відомо, що Черкащина таки продовжить змагання, незважаючи на те, що команда останньою в ПФЛ вийде з відпустки. Sport Arena зустрілася з почесним президентом клубу Андрієм Горельцевим, дізналася про найближчі плани клубу і амбіції нового керівництва.

— Я досить тривалий час займаюся діяльністю, яка тісно пов’язана з різними видами спорту, у тому числі і футболом, – зізнався почесний президент клубу. – Менш як рік тому я працював на посаді першого заступника голови правління страхової компанії «БРОКБІЗНЕС». Активно реалізовували спільні проекти з українським хокеєм, кікбоксингом, баскетболом… Щодо футболу, то плідно співпрацювали з Українською асоціацією футболу, Прем’єр-Лігою, окремо з деякими клубами еліти. Можна відзначити нашу продуктивну співпрацю з Шахтарем, Карпатами та й з Черкаським Дніпром.

— Що вас надихнуло на безпосередню допомогу аутсайдеру Першої ліги?

— Тривалий час спостерігав за дискусією у ЗМІ між керівництвом черкаського клубу та обласними чиновниками. Зокрема, прочитав інтерв’ю міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, у якому він досить конструктивно відповідав на питання та запевнив, що міська рада допомагатиме клубу і готова взяти його під власну опіку.

Читайте також: Директор Черкащины Колесник: «Из всех игроков осталось человек пять, остальные стали свободными агентами»

Тому, враховуючи таку підтримку з боку міського голови, вирішив не стояти осторонь і допомогти зберегти професіональний футбол на Черкащині. Моя мета — продовжити життя клубу. Враховуючи поточну турнірну таблицю, ставитимемо перед командою завдання навесні зберегти прописку у Першій лізі.

— Якою зараз є фінансова ситуація у клубі?

— Відзначу, що на весняну частину сезону клуб буде повністю профінансований. 26-го лютого перерахували перший транш. Цих коштів вистачить на те, що перекрити поточні витрати перед футбольними інституціями, а також, щоб розпочати збори.

— Залишився місяць до початку весняної частини сезону. Яким чином плануєте вирішувати кадрові питання?

— Маємо досить кваліфікований футбольний менеджмент з великим досвідом. Запрошуємо у клуб якісних гравців, перед якими поставимо завдання зберегти прописку у Першій лізі. З осіннього складу в клубі залишиться, здається, лише один гравець Тимур Погранічний.

— Можете назвати конкретні прізвища?

— Поки що не відкриватиму всіх таємниць, необхідно трішки почекати. Наголошую, що у нас працюватиме команда професіоналів. Це стосується як тренерського штабу, так і гравців. Відзначу, що у клубі залишається працювати Генеральним директором Юрій Колесник. Цей професійний менеджер працюватиме надалі на благо футболу у Черкасах.

Читайте також: Півзахисник Черкащини перебрався до Іспанії

— Коли можна очікувати призначення тренерського штабу?

— Думаю, що найближчим часом ви про все дізнаєтеся. У нас є декілька кандидатур, залишилося тільки визначитися і ухвалити рішення. Не хочеться, щоб були якісь кулуарні ігри, тому краще поки не афішувати прізвищ. Напевно, сенсацій не варто очікувати, але не будемо забігати наперед.

— Пане Андрію, відомо, що наприкінці грудня 85% частки статутного фонду клубу отримала ГС «Федерація футболу Черкаської області», але 26 лютого Виконком законодавця футболу регіону таки відмовився від долі засновника у клубі. Чи не зміниться через це настрій у інвесторів клубу?

— На мою думку, це справа виключно Черкаської обласної федерації футболу. Якщо вона не бажає бути співвласником професіонального футбольного клубу у Черкаській області, то ми не зможемо її змусити. Клуб розвиватиметься самостійно та шукатиме інші шляхи подолання фінансової та ігрової кризи. На жаль, результати команди у першому колі не дуже втішні, тому необхідно виправляти ситуацію. Впевнений, що спільно знайдемо шляхи вирішення цих проблем. Нагадаю, що в області є лише один професіональний клуб.

— Багаторічний інвестор клубу Володимир Лашкул переконаний, що професіональний футбол повинен розвиватися як за підтримки УАФ, так і обласних федерацій. Яка ваша думка з цього приводу?

— Вважаю, що у професіонального клубу має бути власник і це не обов’язково одна людина. Це може бути холдинг, група людей. Цілком може бути акціонерне товариство, як у Барселони чи Реала. Знаємо, що у цих клубів тисячі власників. Неправильно чекати допомоги від тих людей, які у цьому не зацікавлені. У аматорському клубі таке можливе, але не у професіональному.

Читайте також: Экс-форвард Черкащины Фаюк перешел в Балканы

— Можете розповісти про інфраструктуру для команди. Де команда базуватиметься?

— Розглядаємо різні варіанти. Команда може базуватися у Черкасах, але якщо нам не вдасться домовитися з міською радою про оренду стадіону для матчів та тренувань на прийнятних умовах, то обов’язково знайдемо стадіон в іншому місті. Плануємо грати матчі Першої ліги на стадіоні у Черкасах, але також у нас є резервні стадіони у Щасливому та у Білозір’ї.

— Дата початку зборів залежатиме від того, коли призначать головного тренера?

— Наступного тижня команда розпочне готуватися до весняної частини сезону. Часу залишилося дуже мало, і ми це розуміємо, тому спробуємо максимально використати час, що залишився.

— На вашу думку, у чому причина провальних виступів команди у осінній частині сезону?

— Напевно, це питання не до мене. Не було змоги детально переглядати усі матчі команди. Треба негайно вирішувати всі нагальні проблеми, адже результати нас не задовольняють. Шість залікових пунктів в активі — це дуже скромні показники. Потрібно не думати про причини, а вирішувати проблеми. Оновленим складом намагатимемося виправити ситуацію.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?