УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
18 февраля, 8:31
3740
14
3740
18 февраля, 8:31
Лента новостей

ФК Тернопіль: чи буде новий інвестор?
...

Іван Марущак, fcdnipro.
Sport Arena розбирається в ситуації навколо ймовірних змін у муніципальному першоліговому клубі Тернополя.

Андрій Кучерук (Тернопіль), Sport Arena

Вчора мережею пролетіла новина – мовляв, у ФК Тернопіль з’являться нові інвестори, які поведуть клуб у Прем’єр-лігу, а очолить муніципальний спортивний заклад нова людина. Ми спробували розібратися у цій ситуації на місці, розпитавши самих тернополян про те, що ж насправді відбувається навколо клубу, який може залишитися єдиним для цілого міста і краю.

Почнемо з самого бекґраунду – хто, що і як. Іван Марущак, якого називають ймовірним новим президентом клубу, є депутатом Тернопільської облради. Відомий, передовсім, роботою в Криму – працював у дублі Таврії та друголіговій Перлині із Ялти. До слова, після відомих кримських подій також залишився на роботі в Перлині. За даними тернопільської газети «Номер один», на той час мав російське громадянство.

Утім, минулого року з’явилася інформація, що Марущак у якості головного тренера очолить новий амбітний аматорський колектив Агро (Синьків), котрий навіть називався у числі претендентів на місце у другій лізі сезону 2016/2017. Клуб, котрий має свої штучні поля та непогану інфраструктуру, знаходиться у рідному селі відомого бізнесмена Дмитра Фірташа, який має там величезне сільськогосподарське підприємство. Марущак літом таки очолив команду з Синькова, яка заявилася на аматорський кубок України, але на першому раунді програла майбутньому переможцю – командні Гірник з Соснівки.

У спробах дізнатися щось про ймовірну зміну керівництва у ФК Тернопіль ми звернулися до наших джерел у клубі та місцевій владі. Розмова з директором футбольного клубу не дала результату – він про такі зміни нічого не знає, хоча розмовляв з Марущаком по телефону на предмет допомоги ФК Тернопіль і в понеділок перед матчем з Карпатами мав з ним  зустрічатися, але зустрічі так і не відбулося…

За своїми каналами ми дізналися, що Марущак був на двох виїзних спарингах тернопільської команди у Луцьку (субота) та Моршині (середа), а також привозив на перегляд кількох футболістів, два з яких, щоправда, прямо із Луцька поїхали додому.

Очевидно, якщо по нових інвесторах щось і є (диму без вогню не буває), то все вирішується на верхах – напряму з керівництвом міста й області. На пряме запитання, чи готуються зміни в керівництві ФК Тернопіль, наші джерела у керівництві краю відповідають: «Ні». Але якщо попросити їх припустити, чи можуть у клубу з’явитися нові інвестори, відповідають, що це не виключається.

Хто говорить правду, а хто ні, важко сказати… Вона десь посередині…

У всякому випадку, ФК Тернопіль готується до старту у весняній частині сезону, дозаявляє новачків (у тому числі, й досвідчених). Тож тернопільський футбол все-таки продовжує жити, а це головне.Добавить комментарий
Читайте также
18 февраля, 8:31
3740
14
18 февраля, 8:31
16 февраля, 16:23
729
16 февраля, 16:23
15 февраля, 11:47
946
2
15 февраля, 11:47
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?