Гірник-Спорт погрожує знятися з чемпіонату Першої ліги

...

Клуб не буде виплачувати компенсацію колишньому гравцю.

Горняк-Спорт
gornyak-sport.net

Президент Гірника-Спорт Петро Каплун заявив, що клуб не буде виплачувати компенсацію півзахиснику Олексію Пінчуку. Хавбек виграв справу проти клубу з Горішніх Плавнів, який неправильно розірвав з ним контракт.

Каплун вважає, що в даній ситуації правий клуб. Президент Гірника-Спорт не збирається виплачувати компенсацію, навіть, якщо через це клуб знімуть з розіграшу Першої ліги.


— Петре Матвійовичу, почнімо з Вашого відкритого листа. Там згадується Палата спорів УАФ, юрист Юрій Юрченко і гранди Динамо і Шахтар. В чому конкретно претензія і до чого тут кияни та гірники?

«Динамо і Шахтар це клуби чиї представники є у Палаті вирішення спорів УАФ. При цьому там немає представників жодного клубу ПФЛ. Скажіть це нормально?», — сказав Каплун в коментарі Sport.pl.ua.

«Щодо Юрченка — це юрист, який був адвокатом Олексія Пінчука і захищав його інтереси, певна річ не безкоштовно. При цьому він є членом Палати, і на засіданні взяв самовідвід. Скажіть, в якій ще країні таке можливо?».

— Клуб звинуватили в тому, що Ви підписали контракт на нерівних умовах щодо його можливого розірвання. Як так сталося?

— Чому ж нерівних? Там було прописано, що клуб може розірвати угоду в односторонньому порядку. Футболіст теж має на це право, незалежно від того чи прописано це у контракті. Це норма УЄФА. Футболіст читав контракт і підписав його. Після двох матчів, де він показав себе з «прекрасної сторони», ми розірвали з ним цей контракт. Взагалі, це Володимир Мазяр мене вмовив взяти Пінчука, мовляв, давайте дамо йому шанс. А потім батько Пінчука сказав, що платив Мазяру гроші.

— Футболіст виграв цю тяжбу, ви збираєтеся якось її опротестовувати?

«Де, в Лозанні? Так це коштує 300 тисяч гривень. Вони вирішили, що ми неправильно розірвали контракт і маємо сплатити компенсацію. Ми в даній ситуації праві, тому я не збираюся виконувати це рішення. Хай нас навіть знімуть з чемпіонату».

Гірник-Спорт посідає 9-те місце в турнірній таблиці Першої ліги.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
422
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?