Голова ХОДА Кучер збирається негайно повернути майно Металіста у власність області

...

Він наголосив, що наразі, фактично, кінцевим бенефіціаром і досі являється Курченко.

Кучер Металлист

Алексей Кучер, kharkivoda.gov.ua

Під час робочої наради на стадіоні Металіст в.о. начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Юлія Подлозкова заявила про те, що приміщеннями та землею, що Кабмін розпорядився передати облдержадміністрації, більше року користуються треті особи. Після цього голова ХОДА Олексій Кучер поставив задачу якомога швиде повернути майно Металіста у власність області.

«З майном, конфіскованим судом у втікача Сергія Курченка, починаючи з квітня 2018 року відбувалися «дивацтва». 11 квітня 2018 року вийшло розпорядження Кабінету міністрів України, яким майнові комплекси, конфісковані у ПАТ «Футбольний клуб «Металіст», ТОВ «Металіст Холдинг» і «Металіст арена», передавалися до сфери управління Харківської обласної державної адміністрації. Тим не менш, протягом цілого 2018 року майно в обласну власність так і не прийняли», — йдеться у заяві на сайті ХОДА.

«А в 2019-му в облдержадміністрацію надійшов лист від Головного територіального управління юстиції в Харківській області про те, що було винесено судову постанову: призупинити будь-які дії щодо арештованого майна. У результаті до цього часу частина приміщень стадіону «Металіст», частина дитячої футбольної академії «Металіста», база в селищі Високому й інші об’єкти не прийняті в управління ОДА».

«Протягом року, по-перше, не виконувалося судове рішення, а за невиконання судового рішення може настати пов’язана з ним відповідальність. По-друге, необхідно розуміти, що хтось усе-таки користувався цими приміщеннями та користується досі. А це прибуток. Треті особи отримують доходи. Фактично ми можемо припустити, що кінцевим бенефіціаром і на сьогодні є Курченко, — заявив Олексій Кучер.

«Прошу негайно відреагувати на все, що відбувається. Даю вам термін у 2 тижні, щоб ми все-таки перереєстрували, виконали розпорядження Кабміну та рішення суду. Це дуже важливо, тому що харків’янам ми повинні повернути ці приміщення та один з найкращих стадіонів України».

Наразі на стадіоні в рамках Першої ліги України грає Металіст 1925. Команда пішла на зимову перерву чемпіонату на сьомій сходинці турнирної таблиці.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 10:20
3
1
вчера, 10:20
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?