УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Головний інвестор Черкащини Лашкул: «Готовий сприяти передачі контрактів на корість муніципального Дніпра»

...

Функціонер пропонує зберегти напрацьоване за багато років.

Головний інвестор Черкащини Лашкул: «Готовий сприяти передачі контрактів на корість муніципального Дніпра»
facebook.com/Cherkashchina

Головний інвестер першолігової Черкащини Володимир Лашкул розповів про готовність передати контракти футболістів на користь місцевого муніципального клубу Дніпро. Про це він повідомив читачам у Facebook.

Нижче наведено повний текст публікації функціонера.


«Минулого тижня я провів зустріч з черкаськими журналістами  та вболівальниками,  під час якої було висловлено багато думок щодо історії перебування команди майстрів міста Черкаси в професіональному футболі. Зазначалося, що ця історія бере свій початок ще з 1955 року. Аналіз засвідчує, що за цей термін назва команди змінювалася кожні 4-6 років. Лише Колгоспник проіснував 9 років (з 1957 по 1966 р.р.). Припинення участі команди Черкащина в чемпіонаті України розірве історичний ланцюг і найголовніше — припинить правонаступництво черкаського футболу в чемпіонаті України.

Саме ці важливі ризики потрібно зараз враховувати нинішнім причетним до футболу функціонерам та й керівникам міста і області. Потрібно також врахувати, що для створення першолігової команди і повернення її в Черкаси, тільки у футбольному сезоні 2018/2019  витрачено більше 20 мільйонів гривень приватних коштів.

За оцінками порталу Transfermarkt і експертів професіонального футболу, вартість команди Черкащина станом на 1 жовтня 2019 року оцінюється всуму 3 795 355 €, за чинним курсом НБУ це 100 000 000 гривень.

Тому збереження прописки професіональної команди міста Черкаси в професіональній футбольній лізі — це не моя особиста справа. Це надбання міста і області. Тільки об’єднавши зусилля міської та обласної рад, Української асоціації футболу, уболівальників та громад області можливо зберегти напрацьоване за багато років. Але історія черкаської команди, мій більш ніж 25-річний досвід інвестиційної діяльності з розвитку аматорського і професіонального футболу на Черкащині, моє відчуття досвідченого футбольного функціонера підказують, що справі заважають…

А ініціатори створення муніципального спортивного клубу Дніпро мріють не про об’єднання. Вони хочуть зникнення команди Черкащина. Вони ніколи не відірвуться від свого бюджетного дітища і не зрозуміють, що футбол — це особлива, а не бюджетна індустрія. Ця індустрія повинна посісти своє чільне місце в структурі господарської діяльності підприємств різних форм власності Черкащини, і в мізках їхніх власників та керівників.

Справа в тому, що муніципальний спортивний клуб Дніпро влаштовує нинішня ситуація. Його керівники і співробітники будуть і далі із задоволенням вести справу за рахунок міського бюджету, нікуди не поспішати і таким чином можливо навіть подолають бар’єр аматорського футболу і досягнуть професіонального статусу. А що потім?

Вважаю, що зараз нераціонально знову втратити місце в Професіональній футбольній лізі, розпустити по вітру вже діючу і так важко створену за рахунок приватних коштів і підтримки компаній «УКРАВІТ», «ЄВРАЛІС», «ПЕРЕМОГА НОВА» професіональну команду Черкащина.

Для збереження для Черкас місця в Професіональній футбольній лізі, я готовий сприяти передачі, безкоштовно, чинних трудових контрактів та комерційних прав на  футболістів  на користь муніципального спортивного клубу Дніпро. Такий крок дозволив би громадам Черкас та області вже навесні 2020 року представити Україні свою власну професіональну команду першої ліги. Я бачу яким чином це зробити за підтримки Української асоціації футболу, не порушуючи регламенту, затвердженого її Виконкомом».


Наразі Черкащина займає передостаннє, 15-е місце в турнірній таблиці Першої ліги. У 13 матчах команда здобула лише одну перемогу.

У вересні з’явилася інформація щодо можливого зняття клубу з чемпіонату, яку пізніше заперечив генеральний директор Черкащини Юрій Колесник.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Читайте также
18 ноября, 14:49
242
18 ноября, 14:49
30 октября, 17:45
467
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?