УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Головний інвестор Черкащини Лашкул: «Надії на існування професіональної команди в Черкасах рухнули»

...

Його плани щодо об'єднання двох клубів не збудуться.

Головний інвестор Черкащини Лашкул: «Надії на існування професіональної команди в Черкасах рухнули»

Головний інвестер першолігової Черкащини Володимир Лашкул розповів про здійснення запиту щодо існування Муніципального спортивного клубу Дніпро. За його словами, в нього стався шок, коли він отримав відповідь від територіального управління міністерства юстиції у Черкаській області.

Нижче приведений текст посту Лашкула у фейсбуці без правок.


ВЕЛИКЕ РОЗЧАРУВАННЯ. Ще вчора, в своєму останньому пості я висловив думку про об’єднання команди майстрів «Черкащина» з Муніципальним спортивним клубом «Дніпро». Перетворюючи пропозицію в «дорожню» карту практичних дій я продовжив вивчення проблеми. Для мене було важливо пересвідчитися, що Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» — дійсно існує. Тому, я зробив депутатський запит в головне територіальне управління міністерства юстиції в Черкаській області. Моє розчарування, після отримання відповіді, в якій повідомлялося, що станом на 18 жовтня 2019 року в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань — не зареєстровано юридичної особи «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро».

Мене охопив нервовий шок. Я навіть не встиг взутися. Адже тепер мої надії на продовження існування професіональної команди міста Черкас і області на основі об’єднання інтересів з Муніципальним спортивним клубом «Дніпро» рухнули. Треба шукати інші шляхи для продовження присутності Черкащини в Чемпіонаті України з футболу серед професіональних команд.


Напередодні Володимир Лашкул повідомив про свою готовність передати контракти футболістів на користь місцевого муніципального клубу Дніпро.

Наразі Черкащина займає передостаннє, 15-е місце в турнірній таблиці Першої ліги. У 13 матчах команда здобула лише одну перемогу.

У вересні з’явилася інформація щодо можливого зняття клубу з чемпіонату, яку пізніше заперечив генеральний директор Черкащини Юрій Колесник.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?