Хомченко, Черній і черговий бразилець: усі трансфери Першої ліги

...

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2019 року.

Хомченко, Черній і черговий бразилець: усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це п’ята редакція таблиці переходів (четверта – тут).

Читайте ще наші таблиці переходів по УПЛ і Другій лізі.

Також пропонуємо вам стежити за трансферним онлайном українського футболу.

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Чорноморець Одеса тр.Старовик (Чорноморець U-21), в.Безотосний (Габала Азербайджан Д1), з.Васільєв (Агродім Бахмач ААФУ), з.Воронін (ПФК Львів Д1), п.Ткачук (Атирау Казахстан Д1), п.Ярошенко (ост.кл.: КПВ Фінляндія Д1), н.Коваленко (Даугавспілс Латвія Д1) тр.П’ятенко, в.Литовченко (Динамо Тбілісі Грузія Д1), з.Калітов (Нива Вінниця Д3), з.Міщенко (СКА-Хабаровськ Росія Д2), з.Трубочкін (Олімпік Д1), п.Бабенко (Ракув Польща Д1), п.Морозенко (Верес Д3), н.Вільхамссон (Термаліка Польша Д2 п/ор.), п.Чорній
Волинь Луцьк в.Котляров (Кремінь Д2), в.Леванідов (ФК Олександрія Д1), з.Мельничук (Металіст 1925 Д2), з.Михалик (Локомотив Москва Д1), п.Стрижеус (ФК Слонім-2017 Білорусь Д2), п.Чачуа (Торпедо Кутаїсі Грузія Д1), н.Пономар (ФК Олександрія Д1), в.Харченко, з.Зінь (обидва – Волинь U-19) в.Воробей (Агробізнес Д2), з.Западня (Десна Д1), з.Маткобожик (ФК Минай Д2), з.Петько (Верес Д3), п.Зінкевич (Агробізнес Д2), н.Карпенко (Карпати Д1 п/ор.), в.Когут, н.Козьбан
Металіст 1925 Харків тр.→гол.тр.А.Демченко, тр.Пісоцький, тр.Едмар (Харрікейн США), тр.Р.Романов, з.Осман (Арсенал-Київ Д2), з./п.Шершень (Авангард Д2), п.О.Демченко (Нива Вінниця Д3), п.Білокінь, п.Проданов (обидва – ФК Маріуполь U-21 ор.), п.Кольцов (Олімпік Д1), п.Савін (Полісся Д3), н.Дмитренко (Вікторія Кельн Німеччина U-19), н.Келе (Нігерія) гол.тр.Горяїнов, тр.С.Ралюченко, в.Каневцев (Ворскла Д1 п/ор.), з.Мельничук (Волинь Д2), п.Гранкін (Вікторія Миколаївка ААФУ), п.Є.Коваленко (ФК Вовчанськ ААФУ), п.Луїс Фернандо, п.Фабіньо (обидва – Олімпік Д1), п.Калюжний, п.А.Ралюченко (Гірник-Спорт Д2), п./н.Синиця (обидва – Рух Д2), п./н.Фаюк (Черкащина Д2), з./п.Д.Сидоренко, п.Чегурко
Авангард Краматорськ тр.вор.Близнюк (ост.кл.: ПФК Суми Д2), в.Зеленський (ПФК Суми Д2), з.Бородай (Ґурник Ленчна Польща Д2), з.Брюхов (Торрес Італія Д4), з.Дєдяєв (Енергія Д3), н.Шаврін (Полісся Д3), н.Яворський (Авангард Д2), з.Таранда, п.Хоружий, п.Башинський (всі – Авангард Д2) з.Єрмаков (Десна Д1 п/ор.), з./п.Нечипоренко (Зоря Д1 п/ор.→Кремінь Д2), з./п.Шершень (Металіст 1925 Д2), п.Демченко (Колос Д1 ор.), п.Скоблов (Кремінь Д2), н.Хоцяновський (Гірник-Спорт Д2), н.Щебетун (Металург Д3), п.Копитов
Оболонь-Бровар Київ з.Майданевич, н.Батальський (обидва – Шевардені Грузія Д2), з.Терехов (Колос Д1), з./п.Бровченко (СК Дніпро-1 Д1), п.Пучковський (Мерані Грузія Д2), п.Савченко (Полісся Д3) п.Гутті (Вікторія Жижков Чехія Д2), п.Шишка (Динамо Тбілісі Грузія Д1), н.Кузін (СК Дніпро-1 Д1), з.Шевченко, п.Косовський
Інгулець Петрове тр.вор.О.Стронцицький, в.Льопка (Нива Вінниця Д3), в.Шуст (Ворскла Д1), з.Фатєєв (ПФК Львів Д1), п.Ігнатьєв (Кристал Д3), п.Марчук (ост.кл.: Волинь Д2), п./н.Коробка (ост.кл.: Волинь Д2) в.Ситников (Гірник-Спорт Д2), з.Солдат (Верес Д3), з./п.Коцюмака (Гірник Д3 ор.), п.Передистий (ВПК-Агро Д3 ор.), п.Піднебенний (Альянс Д3), з.Мицик
Балкани Зоря в.Демський (Чорноморець юн.), з./п.Серденюк (Кремінь Д2), п./н.Гранчар (ФК Олександрія U-21) н.Райчев (зав.), в.Лукаш (Реал Фарма Д3), з.Любчак (Верес Д3), н.Якубов (Епіцентр Дунаївці ААФУ), п.Герасимець, п.Гончаренко
МФК Миколаїв з.Запорощенко (Шахтар U-21), з.Киричук (ФК Дніпро ААФУ), з.Назаренко (зав.тр.), з.Слінкін (Десна Д2), п.Росляков (Енергія Д3), п.Сондей (Олімпік Д1) в.Восконян (ВПС Фінляндія Д1), з.Цапій (ФК Вовчанськ ААФУ)
Прикарпаття Івано-Франківськ п.→адм.Веприк, з.Пастух, з.Радульський (обидва – Нафтовик Долина А), п.Солдатенко, н.Хома (обидва – Прикарпаття-Тепловик А), н.Семотюк (Арсенал-Київ U-21 УПЛ) в.Стеф’юк (область), з.Квасний (ФК Львів Д1), з.Лаврук (ФК Калуш Д3)
Рух Львів з.Нємчанінов, п.Банасевич (обидва — Десна Д1) п.Мисик (Ворскла Д1), п.Калюжний, п./н.Синиця (обидва – Металіст 1925 Д2), п.Мартинюк (Ерміс Кіпр Д1), н.Антві (Лейрія Португалія Д3) п.Б.Баранець, п.Г.Баранець (обидва – Нива Теребовля ААФУ), п.Вербний, п.Грисьо (обидва – Карпати Д1 п/ор.), п.Чепелюк (Гірник-Спорт Д2), з.Лобай, з.Ходорченко, п.Буй
Гірник-Спорт Горишні Плавні в.Коваль (Маолдіс Дніпро ДЮФЛУ), в.Ситников (Інгулець Д2), з.Бичков (Кремінь Д2), з.І.Білий (Локомотив Вірменія Д2), з./п.Деркач (ост.кл.: ПФК Суми Д2), п.Ралюченко (ост.кл.: Металіст 1925 Д2), п.Суханов (Полісся Д3), п.Хоцяновський (ост.кл.: Авангард Д2), п.Чепелюк (Рух Д2), н.Козлов (Кремінь Д2 п/ор. Інгулець Д2), н.Збунь (Торпедо Білорусь Д1), н.Хомченко (ост.кл.: Карпати Д1) в.Чопко (Буковина Д3), з.Гончар (Ворскла Д1 п/ор.), з.Зозуля (Кремінь Д2), п.Зуєвич (Поділля Д3), п.Кіча (ФК Минай Д2), в.Рязанцев, п.Бафталовський, п.Дичко
Агробізнес Волочиськ гол.тр.→в-пр.Донець, гол.тр.Маркевич (Вільярреал Іспанія юн.), в.Воробей (Волинь Д2), з.Палюх, п.Вергун (обидва – ФК Дніпро ААФУ), з.Педро Гарсія (Бетіс Іспанія юн.), з.Стасишин (Карпати Д1), п.Зінкевич (Волинь Д2), п.Іванченко (ФК Самбір А), п.Семенюк (ост.кл.: Арсенал-Київ Д2), п./н.Дідик (УФК-Карпати юн.), н.Сікорський (Патріот Баришівський район А) п.Ничипоренко (ФК Малинськ ААФУ), п.Пліс (Епіцентр Дунаївці ААФУ), п.Скакун (Нива Тернопіль Д3), п.Чепурненко (Шевардені Грузія Д2), в.Одольський, з.Шевченко, з.Ясніцький, н.Федосов (всі – зак., в/а)
ФК Минай гол.тр.Кобін, в.Черепко (Варда Угорщина Д1), з.Антоніо Сантос (Локомотіва Словаччина Д3), з.Маткобожик (Волинь Д2), п.Араужо (ПФК Львів Д1 ор.), п.Кіча (Гірник-Спорт Д2), п.Є.Русин (ФК Поляна А), п./н.Глагола (ост.кл.: Шахтар U-21), н.Маїк (Верес Д3) гол.тр.Куренко, з.Федак (ФК Ужгород Д3), з.Корнутяк, з.Ощипко, з.Путраш, п.Смокоровський
Кремінь Кременчук в.Будюк, (Арсенал-Київ Д2), з.Гончаренко, н.Тарануха (обидва – Полісся Д3), з.Городенко (Чорноморець U-19), з.Зозуля (Гірник-Спорт Д2), з./п.Нечипоренко (Авангард Д2 п/ор. Зоря Д1), п.Воронченко (Металург Д3), п.Павлик (Радунья Польща Д4), п.Скоблов (Авангард Д2), п./н.Єрмаченко (Шевардені Грузія Д2), н.Куць (ФК Нікополь Д3 п/ор.), н.Удод (ост.кл.: Авангард Д2) в.Котляров (Волинь Д2), з.Бичков (Гірник-Спорт Д2), з./п.Серденюк (Балкани Д2), п.Задерецький (Полісся Д3), н.Козлов (Інгулець Д2 п/ор.→Гірник-Спорт Д2), н.Черній (Валмієра Латвія Д1Металург Запоріжжя Д2), з./п.Вовкодав (зав.), з.Ентін, п.Піскун, п.Степанчук, п./н.Глущук, н.Авер’янов
Черкащина Черкаси з.Цебро (Таврія Д3), п.Антонюк (ост.кл.: ФК Калуш Д3), п.Малей (Нива Вінниця Д3), п./н.Фаюк (Металіст 1925 Д2), н.Цокало (ост.кл.: Черкаський Дніпро Д2) з.Тарасенко (Стоміл Польща Д2), п.Тимофієнко (Верес Д3), п.Зеленевич
Металург Запоріжжя гол.тр.Богатир (Металург академія), тр.Годін, тр.Негірєв, тр.вор.Галігузов, в.Петриченко (ФК Нікополь Д3), з.Кулинич (Спартак Суботиця Сербія Д1), з.Сухина (Зоря U-21), п.Білоусов (Мир Д3), п.Гриппа (Таврія Д3), п.Загоруйко (Зоря U-21 ор.), п.Рудика (Верея Болгарія Д1), н.Щебетун (Авангард Д2), н.Черній (Валмієра Латвія Д1), з.Хамаха, п.Гавриленко, п.Синицький, н.Сидоров (всі – Металург Запоріжжя U-19) гол.тр.Таран, тр.Башкіров, з.Каплієнко (Динамо Тбілісі Грузія Д1), з./п.Корохов (Полісся Д2), п.Воронченко (Кремінь Д2), н.Корнєв (Гірник-Спорт Д2), п.Підлепенець (Депортиво Ла-Корунья Іспанія Д2), в.Варцаба, з.Матвєєв, п.Крапивний, н.О.Яровенко

Клуби, які втратили професіональний статус

  Хто був у ПФК Суми на час завершення чемпіонату
ПФК Суми в.Зеленський (Авангард Д2), п.Шаповаленко (Полісся Д3), гол.тр.Лутков, в.Друзь, з.Божий, з.Буряченко, з.Веремеєв, з.Драа, з.Шморгун, п.Андрусенко, п.Безродній, п.Гречихін, п.Керножицький, п.Курусь, п.Кушнаренко, п.Островерх, п.Попов, п.Радомський, н.Яцюченко

 

  Ким цікавився Арсенал Хто пішов із Арсеналу влітку
Арсенал-Київ в.Когут (Волинь Д2), з.Даценко (Поділля Д3), з./п.Д.Сидоренко (Металіст 1925 Д2), п.Захаревич, п.Недоля (обидва – Полісся Д3), п.Клак (ост.кл. Оболонь-Бровар Д2), п.Кольцов (Олімпік Д1), п.Скоблов (Авангард Д2), п.Турчанов (Чайка Д2), н.Хомченко (ост.кл.: Авангард Д2), з.Діакате, п.Довгий в.Будюк, з.Зозуля (обидва – Кремінь Д2), з.Башлай (Подбескідзє Польща Д2), в.Підківка, з.Вакуленко, з.Дубинчак (всі – Карпати Д1, через п/ор. у свої клуби), з.Осман (Металіст 1925 Д2), з.Сагуткін (Шахтар Д1 п/ор.Єнісей Росія Д2), п.Авагимян, п.Кадимян (обидва – Алашкерт Вірменія Д1), п.Вакулко (Партизан Сербія Д1 п/ор.СК Дніпро-1 Д1), п.Домбровський, п.Калитвинцев, п.Стрижак (всі – Десна Д2), п.Козак (Карпати Д1), п.Мудрик, п.Танковський (обидва – Шахтар Д1 п/ор.), п.Оріховський (Колос Д1), п.Семенюк (Агробізнес Д2), п.Янаков (Динамо Д1 п/ор.), в.Іванов, з.Жичиков, п.Ліпартія, н.Алексєєв, н.Ковпак, н.Мезу




Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
405
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?