УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Кирилюк: До Харкова будемо їхати шість – сім годин автобусом

...

Головний тренер Черкащини – про підготовку команди до виїзної гри з Металістом 1925.

Кирилюк: До Харкова будемо їхати шість – сім годин автобусом
Олександр Кирилюк, ingulec.com

Наставник черкаського клубу Олександр Кирилюк вважає, що його команда може відібрати очки у харків’ян. Про що й розповів у коментарі Sport Arena.

«Металіст — бренд. У порівнянні з командою кількарічної давнини, зараз у харків’ян змінилися цілі та завдання. Якщо раніше команда завжди боролася за єврокубки, то сьогодні вони ставлять собі за мету вийти до Прем’єр-Ліги. Не зважаючи ні на що Металіст залишається топовою українською командою. Очікую на дуже складну, змістовну гру, яка має сподобатися вболівальникам. На теоретичному занятті ретельно розберемо гру суперника та визначимося з тактикою на матч. Налаштовуємося виключно на позитивний результат», — значив Кирилюк.

За словами головного тренера Черкащини, навіть після матчу із Кремнем у команди не було вихідного. «Продовжували працювати у тижневому мікроциклі згідно з напрацьованим планом. Гравці, які брали участь у цій грі займалися за іншим графіком, всі інші готувалися у звичному режимі до матчу з харківським Металістом 1925, — розповів тренер.

До Харкова команда вирушить автобусом. «Приблизно шість — сім годин перебуватимемо у дорозі, все залежить від якості дороги. Плануємо, що вже ввечері будемо у Харкові. Наступного дня проведемо ранкове тренування на базі Металіста. Гра у сім вечора, тому треба щоб гравці тримали себе у тонусі, для цього і зробимо таке тренування-зарядку», — відзначив Кирилюк.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
355
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?