Клименко: у випадку з Чорноморцем — зробив три кроки вперед в кар’єрі

...

Півзахисник Чорноморця уперше прокоментував свій перехід.

Клименко: у випадку з Чорноморцем — зробив три кроки вперед в кар’єрі

Владислав Клименко, фото - ingulec.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Новобранець Чорноморця Владислав Клименко зізнався, що змушений був залишити Інгулець, згадав дебют у іншому одеському клубі і розповів про Першу лігу.

«Мені дуже приємно повернутися додому. Тим більше – до одеського Чорноморця. Це дійсно бренд Одеси, бренд України. Переконаний, що багато гравців хочуть грати в цьому клубі. Кожна дитина міста, яка грає у дворі чи в школі, у підсумку хоче опинитися у цьому клубі. Такою була і моя мрія, яка, на щастя, збулася», — відзначив Клименко.

Футболіст перейшов до Чорноморця як вільний агент, адже у нього закінчився контракт з Інгульцем. «Проведені матчі у футболці Інгульця в цілому вважаю плюсом. Я отримав величезний досвід, адже фінал Кубка України не кожному підкорюється, це дійсно неймовірні емоції. Але так склалося життя, що мені довелося піти з Інгульця. На цьому клубові життя не закінчується, я не вважаю, що зробив крок назад. Навпаки, це три кроки вперед, адже зараз я на батьківщині і це прекрасно», — розповів Клименко.

Читайте також: Черноморец объявил о подписании Сикорского. Он расстался с Агробизнесом из-за поездки в Россию

«Напевно, коли я проводив перші матчі у «Реал Фармі», то не міг подумати, що гратиму у Чорноморці, — згадав футболіст дебют на дорослому рівні у 2011 році. — Тоді мені було 16-17 років, я мріяв просто грати у футбол, адже перехід із дитячого у дорослий футбол – дещо складний. І не всім гравцям вдається його безболісно пережити. Виходить, мені це вдалося.

Минулого року також була конкурентна боротьба в Першій лізі, адже чимало якісних команд виступало. Показовий приклад Колоса, Дніпра-1, які зараз демонструють непоганий футбол в Favbet Лізі. Для елітного дивізіону 12 команд замало, тому Перша ліга має дати якісне підсилення цього сезону.

Читайте також: Поворознюк: «Такі люди є підлі, а футболістів таких – 90%»

Зверніть увагу на турнірну таблицю, де багато команд ставлять завдання посісти місце у призовій трійці. Зрозуміло, дещо не вийшло у Чорноморця цієї осені проявити себе у змаганнях Першої ліги, але переконаний, що ми зобов’язані грати виключно серед найкращих команд. І всі для цього працюватимуть на максимумі».

Щодо знайомства з Остапом Маркевичем, то у Клименка відбулася перша розмова телефоном з молодим тренером і він одразу дав згоду перейти в Чорноморець. «Тренер запитав, чи готовий я перейти до Чорноморця. На що я відповів, що мені навіть часу для роздумів на це не треба. Ми обговорили всі завдання, бачення і я погодився на контракт з Чорноморцем. У команді всі професіонали, всі за собою слідкували у відпустці, виконували індивідуальні завдання. Щодо довгої зимової паузи, то деяким командам, хто уже зігрався, на гарній ноті завершав осінню частину сезону – вона може й нашкодити. А от для Чорноморця, де будується нова команда, яку залишило багато футболістів і прийшло чимало новачків, це лише на користь. Адже нам треба зігратися, для цього треба певний час, незважаючи на те, що хлопці були знайомі між собою до цього».

Читайте також: Юрій Бакалов: Ніхто не збирається нічого ламати у Русі, Барселони у нас не буде

Уже кілька днів Чорноморець перебуває в Туреччині на зборах. «Ми хочемо у весняній частині змагань вигравати, тому перший збір у Туреччині буде направлений на те, щоб награвати зв’язки і притиралися один до одного. Тренувальний процес триває, всі хлопці задоволені роботою і її якістю. У нас зібралися футболісти, які хочуть чогось досягнути. Тому нам належить пройти чималий шлях для втілення мрії у життя».

Згадав Клименко і свій гол восени 2019 у ворота Чорноморця. «Звичайно, пам’ятаю цей удар у футболці Інгульця з сорока метрів. Якихось надемоцій не було, пораділи як і зазвичай із забитих голів. Звичайно, забити у ворота такого титулованого клубу приємно».
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?