УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Кобзар: Черкащині потрібна фортуна

...

Чергова поразка черкасців змусила пригадувати приказку “любити футбол у собі, а не себе в футболі”.

Кобзар: Черкащині потрібна фортуна
Віталій Кобзар, черкащина.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Виконувач обовязки головного тренера Черкащини Віталій Кобзар поділився своїми враженнями від матчу з краматорським Авангардом (1:2).

— Складно починати гру, коли ти вже на пятій хвилині поступаєшся в рахунку, — відзначив Віталій Кобзар. Після пропущеного мяча непросто повернутися у гру проти такої організованої команди. Хлопці доклали максимум зусиль, щоб досягти позитивного результату, але нам не вистачило ще одного забитого мяча.

— В останніх трьох матчах помітно, що команда додала в якості гри, але постійно чогось не вистачає для здобуття позитивного результату. Які зміни були зроблені у період між розгромною поразкою і матчем з Гірником-Cпорт?

— Вважаю, що і раніше грали досить непогано. Працюємо над виправленням своїх помилок в захисті. Треба постійно акцентувати увагу гравців в тренувальному процесі і показувати футболістам їхні помилки. Особливо добре, коли є відео. На жаль, у нас немає можливості продемонструвати відео-аналіз футболістам, доводиться багато розповідати теорії, але це зовсім по іншому сприймається підопічними.

— Антонюк досить непогано себе проявив. Чи є вірогідність побачити його в основному складі?

— Ми його до цього поступово готуємо. У нас є ціла низка непоганих гравців, але в стартовому складі можуть зіграти всього 11-ть футболістів. Якби було 15-ть, то всіх би поставив відразу. Іван за своїм рівнем досить непоганий, перспективний гравець.

— Як почувається Медведь, який змушений був залишити поле?

— Лікар повідомив, що у нього невелика гематома. Сподіваємося, що до наступного матчу Олександр відновиться.

— У другому таймі Черкащина показала той футбол, який дозволяв команді перемагати в свої найкращі часи. На вашу думку, у яких компонентах треба додати, щоб досягати результату?

— Не вистачає самооцінки футболістам. Гравці люблять себе, але не люблять себе у футболі. Потрібно переосмислити свої дії на футбольному полі. У футбол грає команда, а не особистості. Навіть Мессі грає на команду, а не на себе. Необхідно, щоб був присутній дух у командних діях. Якщо знайдемо цей дух, то все у нас вийде.

— Дощ сьогодні завадив зіграти у свій футбол?

— Поле сьогодні було дуже низької якості. На стадіоні “Центральний” чорнозем і коли йде дощ, то газон стає вязким і футболістам дуже складно грати.

— Сьогодні була помітна проблема в реалізації моментів. У цьому компоненті гри потрібно додавати?

— Якщо є удари в площину воріт, то це вже добре. Це 1% зі 100, що воротар може помилитися і мяч залетить у ворота. Було би гірше, якби гравці були по горобцям. Працюватимемо над тим, щоб реалізовувати свої моменти.

Мені одного разу задали питання про те, чи майстерний футболіст Ковпак і чому він не може забити. Відповів, що у кожного гравця є свій рівень майстерності, але потрібно, щоб ще посміхалася фортуна.

У деяких моментах важливо, щоб дещо пощастило, відчути прилив емоцій. Будь-який футболіст з області може забити і відразу почнуть говорити про його майстерність. Просто потрібно щоб фортуна була на нашому боці.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?