УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
18 июля, 11:10
27324
27324
18 июля, 11:10
Лента новостей

Кополовець: «Запропонував Федецькому закінчити кар’єру в Минаї, але він обрав інший шлях»

...
...
Кополовець: «Запропонував Федецькому закінчити кар’єру в Минаї, але він обрав інший шлях»
В Минае Кополовец переживает вторую молодость, facebook.com/ FC-Minaj

Ветеран новачка Першої ліги - про комплектацію команди.

Граючий спортивний директор Минаю Михайло Кополовець розповів, що нещодавно пропонував перейти до Минаю колишньому захиснику Карпат Артемові Федецькому, а також сказав, что на перегляді в команді наразі перебувають легіонери.

Крім цього, Кополовець поділився враженнями від знайомства з колишнім тренером Зорі Юрієм Вернидубом, який відвідав товариський матч Минаю проти Карпат.

«Співпраця з Вернидубом? Так, ми постійно на зв’язку. Це, звичайно, величезний плюс, що Вернидуб приїжджав до нас. Зокрема, відвідав спаринг із Карпатами. Дуже, дуже цікава людина! Я надзвичайно радий, що з ним познайомився ближче. Сподіваюся, будемо спілкуватися далі. Ми завжди йому раді. Вернидуб вже зараз розповів нам багато цікавих речей. Можливо, якихось футболістів порадить. Підказуватиме й надалі. Принаймні, поки не знайде собі нову команду», — цитую слова Кополовця Football24.ua.

«Кого з відомих гравців ми могли підписати? Якщо ти хочеш почути про якусь зірку – таких ми не «вели». Але зараз переглядаємо одного бразильця. Він тільки приїхав, стежимо за ним. Виглядає досить пристойно. Можливо, прибуде ще один бразилець. Ми не ставимо собі за мету побудувати інтернаціональну команду. Просто окремі позиції потребують серйозного підсилення. Наприклад, отой бразилець, який приїхав, – захисник».

«Щодо зірок, то був у нас на прицілі Артем Федецький. Але що вдієш – він у політику зібрався. Коли в Артема виникли нюанси в Карпатах, я одразу запропонував йому закінчити кар’єру у Минаї. Але Федецький обрав інший шлях».

«Переїзд до Ужгороду? Ми однозначно залишимося вдома – це принципове рішення президента клубу і всієї команди. Тут збудований стадіон. Як буде далі? При потребі проведемо реконструкцію арени, збільшимо її місткість».

«Чи вийду на поле в новому сезоні? Грати я буду – це однозначно. Розумію, що рівень Першої ліги – сильніший, ніж у Другій лізі. Головне, щоб травми мене оминали. Звичайно, я відчуваю по своєму організму, що вже немає тієї свіжості, як раніше. Але чим зможу – тим допоможу команді».

Нагадаємо, що Минай за підсумками минулого розіграшу Другої ліги забезпечив собі підвищення в класі — в новому сезоні клуб із Закарпаття буде виступати в Першій лізі.

По закінченню сезону Минай очолив колишній гравець команди Василь Кобін.Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?