Кожанов вирвав перемогу для лучан. Волинь обійшла Минай

...

П’ята поспіль перемога луцької команди дозволила в очній зустрічі обійти закарпатців.

Кожанов вирвав перемогу для лучан. Волинь обійшла Минай

Волинь, fcvolyn.net

Ігор Дашков, Sport Arena

Чудовий матч, щоб закрити ігровий день Першої ліги – п’ята команда першості гостює у сьомої, між ними – два очки, а переможець поєдинку може претендувати на місце в трійці найкращих. Нема нічого дивного, що обидві команди виставили максимально бойові склади, за кількома винятками (як дискваліфікований Гавриленко у гостей). На відміну від матчу місячної давнини, коли ФК Минай вдома мінімально вибив лучан. Волинь тоді зіграла резервним складом, тож попереднє протистояння, хоча й лишалося в пам’яті суперників, але не було до кінця показовим. Тепер же уславлені ветерани Карпат – Тлумак, Кобін і Кополовець – грали «на чистовик», а для гостей це була ще й генеральна репетиція перед матчем 1/8 фіналу Кубка України проти ПФК Львів.

Але при цьому перший тайм можна назвати невиразним. Господарі дуже старалися: один тільки Кожанов разів чотири проривав фланг, брався виконувати стандарти, бив сам. Двічі з близької відстані подачі зі стандартів не зміг замкнути Курко. Був момент, коли просто-таки блискучу позицію при подачі в воротарську не використав Пономар. Здається, саме в тому моменті господарі апелювали щодо влучання м’яча в руку – але рефері залишив момент за дужками. Минай при цьому також намагався загострити, запам’яталася спроба Нурієва пробити через себе. Але, загалом, не дуже турбували закарпатці Леванідова, який після пошкодження Неділька отримав шанс проявити себе в воротах з перших хвилин.

Другий тайм Волинь використала значно краще. Було більше атак: Карпенко не зміг вибігти один на один, воротар виручив гостей, Хагназарі в стрибку пробив вище воріт головою, потім Карпенко влучив у стійку. Але кількість колись мала перейти в якість. Із глибини почав атаку Курко, через лівий фланг промчав Климець, звідки прострілив у центр. І саме там, на межі карного майданчика, Кожанов завдав прицільного удару – 1:0. 10-й гол Дениса в цьому чемпіонаті – він крокує нога в ногу з іще одним лідером гонки бомбардирів, Нікою Січінава з Інгульця.

За рахунком Волинь грала, в цілому, переконливо. Окрім кількох помарок – як на 80 хвилині, коли Михалик, задкуючи під атакою суперників, незручно скинув вбік на Араужу, але той, замість забити, травмувався. 28 очок у лучан – і вони обійшли якраз минайців. За існуючої щільності «хрестоносці» скористалися коридором, який обов’язково закриється впродовж місяця – під кінець літньо-осінньої частини сезону.


Man of the Match: Олександр Климець (Волинь)

Вийшов на останні півгодини гри (+/–), але зумів значно її посилити. Неодноразово своїми сольними рейдами проривав редути суперників, з його пасу забив Кожанов і мали б забивати ще кілька одноклубників.


Волинь (Луцьк) – ФК Минай – 1:0
Гол: Кожанов, 69

Волинь: Леванідов, Сімінін©, Болденков (Горопевшек, 85), Михалик, Цюпа, Курко (Неплях, 88), Чачуа, Кожанов, Хагназарі (Рябов, 84), Бартулович (Климець, 64), Пономар (Карпенко, 46). Запасні: Котляров, Мельничук, Ульянов, Мурза, Стрижеус, Волошинович, Богомаз. Головний тренер: Андрій Тлумак.

Минай: Попович (Кулинич, 46), Жичиков, Допілка, Маткобожик, Стасюк, Нурієв, Микуляк© (Вагін, 69), Араужу (Русин, 83), Пиняшко (Кіча, 69), Маїк, Гегедош (Глагола, 73). Запасні: Кополовець, Карноза, Беца, Антоніо Сантос. Головний тренер: Василь Кобін.

19:00. м. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1950 глядачів.
Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)
Попередження: Курко, 51; Хагназарі, 63; Русин, 88


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?