Лента новостей

Козлов: «Інгулець фінансово стабільний клуб, в якому футболіст думає лише про футбол»

Артем Козлов, ingulec.com
Нападник Інгульця Артем Козлов розповів про свій перехід в клуб, поділився враженнями від свого дебютного матчу і наголосив на чудовому мікрокліматі в колективі.

Козлов в минулому сезоні забив 9 голів в 31 матчі за Геліос, а вже на початку цього місяця підписав контракт з Інгульцем.

— Коли отримали пропозицію перейти в Інгулець? Довго розмірковували?

— Після того як пішов з Геліоса мені зателефонував Сергій Лавриненко і запропонував переїхати в Петрове. Сергій Дмитрович сказав, що розраховує на мене, давно слідкує за моєю грою. Інгулець — амбітна команда, тут зібрані всі професіонали своєї справи. Знаю, що в клубі стабільна фінансова ситуація, розвивається інфраструктура. В Петровому створені всі умови для професіонального зростання футболіста. Я відразу погодився на пропозицію Лавриненка, адже це дуже хороший варіант для продовження кар’єри.

— Ви провели перший контрольний матч (проти Гірніка; рахунок 4:1 на користь Інгульця). Як себе фізично почуваєте?

— Приємно, що почали з перемоги. Звичайно, нам ще треба награвати ігрові зв’язки. Добре себе почуваю в функціональному плані, витримую всі навантаження. В Інгульці кваліфікований тренерський штаб, тому з цим проблем не виникає. Вважаю, що до початку нового сезону Інгулець набере свою оптимальну форму і нас вже ніхто не зупинить.

Я зробив свою справу, зрівняв рахунок в матчі. Сергій Дмитрович налаштовує на більш гостру гру в атаці, щоб нападники грали агресивно і забивали. Приємно, що відзначився в своєму першому матчі. Відзначу передачу з флангу від Олександра Козака. В тому моменті я просто не міг не забити.

— Не шкодуєте, що перейшли в Інгулець, адже в Петровому немає розважальних центрів?

— Для мене на першому місці футбол. Інгулець фінансово стабільний клуб, в якому футболіст думає лише про футбол. Тут всі професіонали, команда ставить собі завдання виходу в Прем’єр-лігу. Це найголовніше для мене. Футболісти проживають разом на базі, вони згуртовуються, більше спілкуються один з одним. В цьому і перевага Інгульця.

— Як оцінююте для себе період, проведений в Геліосі?

— Коли мене запросили в Геліос, я був щасливим. Я раніше грав за Кремінь, в цій команді провів свій найуспішніший рік в кар’єрі, став найкращим бомбардиром. Перше півріччя зіграв в Геліосі досить добре. Клуб ставив перед собою амбітні завдання, а далі в клубі почалися зміни, прийшли нові керівники, тренера і ми не змогли знайти спільної мови. Прикро, що Геліос зараз в такому становищі, адже віддав частинку себе цьому клубу. Нехай це все залишиться на совісті керівництва клубу.

25-річний Козлов починав кар’єру в системі Ворскли, потім виступав за в Молдові за Зорю Бєльці, Кремінь, а в Геліосі грав з літа 2017-го.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?