УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Козловський понесе покарання за образу арбітра

...

Кубковий скандал має своє «відлуння».

Козловський понесе покарання за образу арбітра
Григорий Козловский, fcruh.com

За інформацією Sport Arena, президенту Руху Григорію Козловському не вдасться уникнути покарання за образу арбітру після Кубкового матчу Рух – Маріуполь (0:1), який відбувся другого жовтня у Львові. Одразу після поєдинку Козловським у інтерв’ю ЗМІ зазначив наступне: «Я поважаю Маріуполь. Я прошу вибачення, але сьогодні всі люди в один голос на стадіоні кричали — суддя п…рас. Знаєте, мені, як президенту важко погодитися, але реально він — п…рас».

Згідно з Дисциплінарними правилами УАФ на подібні висловлювання у ЗМІ має реагувати безпосередньо КДК, і зараз дисциплінарний орган збирає всю інформацію, готуючи матеріали для прийняття рішення.

Козловський не вперше потрапляє у фокус дисциплінарних органів.  У 2016 за погрозу арбітрам також після Кубкового матчу проти столичного Арсенала він отримав рік бану, який згодом апеляційний комітет скоротив уполовину.

Трохи більш як за рік Козловський кілька разів вибігав на поле під час поєдинку з Жемчужиною, зупинив гру, перебував у зонах, де заборонено, на підвищених тонах спілкувався з арбітрами та гравцями команди-суперниці, за що отримав два роки дискваліфікації як рецидивіст.

Sport Arena дізналася, що за цей вчинок його можуть покарати аж до довічного відсторонення від футболу і значним штрафом. Нагадаємо, Микола Павлов за схожі висловлювання свого часу отримав два роки дискваліфікації.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Рух
Добавить комментарий
Читайте также
18 ноября, 14:49
242
18 ноября, 14:49
30 октября, 17:45
467
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?