Sportarena

Козловський понесе покарання за образу арбітра

Кубковий скандал має своє «відлуння».

Козловський понесе покарання за образу арбітра

Григорий Козловский. Фото - fcruh.com

За інформацією Sport Arena, президенту Руху Григорію Козловському не вдасться уникнути покарання за образу арбітру після Кубкового матчу Рух – Маріуполь (0:1), який відбувся другого жовтня у Львові. Одразу після поєдинку Козловським у інтерв’ю ЗМІ зазначив наступне: «Я поважаю Маріуполь. Я прошу вибачення, але сьогодні всі люди в один голос на стадіоні кричали — суддя п…рас. Знаєте, мені, як президенту важко погодитися, але реально він — п…рас».

Згідно з Дисциплінарними правилами УАФ на подібні висловлювання у ЗМІ має реагувати безпосередньо КДК, і зараз дисциплінарний орган збирає всю інформацію, готуючи матеріали для прийняття рішення.

Козловський не вперше потрапляє у фокус дисциплінарних органів.  У 2016 за погрозу арбітрам також після Кубкового матчу проти столичного Арсенала він отримав рік бану, який згодом апеляційний комітет скоротив уполовину.

Трохи більш як за рік Козловський кілька разів вибігав на поле під час поєдинку з Жемчужиною, зупинив гру, перебував у зонах, де заборонено, на підвищених тонах спілкувався з арбітрами та гравцями команди-суперниці, за що отримав два роки дискваліфікації як рецидивіст.

Sport Arena дізналася, що за цей вчинок його можуть покарати аж до довічного відсторонення від футболу і значним штрафом. Нагадаємо, Микола Павлов за схожі висловлювання свого часу отримав два роки дискваліфікації.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena