Козловський: «Якщо Рух вийде в УПЛ, розпочнемо чемпіонат або на стадіоні Україна, або на Арені-Львів»

...

Декілька матчів керівник львів'ян хотів би провести у Винниках.

Козловський: «Якщо Рух вийде в УПЛ, розпочнемо чемпіонат або на стадіоні Україна, або на Арені-Львів»
Григорий Козловский, fcruh.com

Президент Руху Григорій Козловський розповів в інтерв’ю порталу Footboom.com, на якому стадіоні гратиме його команда у разі виходу до Прем’єр-ліги.

Також Козловський зізнався, які кадрові зміни відбудуться в клубі під час зимової перерви.

«Якщо Рух вийде в Прем’єр-Лігу, то розпочнемо чемпіонат або на стадіоні Україна, або на Арені-Львів. Звісно, хотілося б грати на Скіфі, але стадіон повинен відповідати вимогам атестації. У нас є мрія – власна домашня арена у Львові. Є стадіон у нашому місті, який трохи занедбаний, але, якщо буде хороша команда, то ми покажемо свої напрацювання з цього питання».

«Не хочу бігти попереду потяга, наразі про це рано думати. Якщо можна буде грати на стадіоні СКІФ, то залюбки це робитимемо. Також є мрія хоча б одну-дві гри провести у Винниках. Я дуже хотів би це втілити в реальність. Ми виїхали з міста Винники, але Винники не виїхали з нас».

«90 % футболістів, які покинуть наш клуб, погоджені з Леонідом Станіславовичем. Більша половина гравців, які поповнять ряди Руху, також були обговорені та погоджені з Леонідом Кучуком. Не хочу наразі анонсувати трансфери футболістів та навіть позиції, які потрібно підсилювати, адже, якщо ми не знайдемо виконавця, який нам підійде на ту чи іншу позицію, то футболіст нашої команди образиться й буде погано виконувати свої обов’язки у наступному футбольному півріччі. Все має відбуватися природнім шляхом».

Учора з посади головного тренера Руху пішов Леонід Кучук. Новим наставником львівської команди, скоріш за все, стане Юрій Бакалов.

Наразі Рух лідирує в Першій лізі з 39 очками після 19 турів. У наступному турі, який відбудеться у березні, львів’яни зіграють проти Агробізнеса.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
167
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
414
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?