Кубок Пожечевського. ФК Полтава продовжує перемагати

...
Полтавець Насібулін виконує штрафний на ворота вільних агентів, фото Станіслав Майзус
На базі футбольного клубу Полтава продовжується турнір на призи Віктора Пожечевського.

У стартовому матчі третього ігрового дня Суми з мінімальним рахунком переграли Мир, пізніше Полтава здобула чергову перемогу, а наостанок вільні агенти змогли відібрати очки у минулорічного тріумфатора – охтирського Нафтовика-Укрнафти.

Суми — Мир — 1:0
Гол: Гребенюк, 36

Суми: Литвиненко, Богачов, Кравчук, Медведєв, Западня, Голіков, Брікнер, Лебеденко, Гребенюк, Олійник, Меркушов
На заміну виходили: Хоменко, Томенко, Суходуб, Фатьянов, Ігнатенко, Козаченко, Кальченко

Мир: Полуянов, Візавер, Радевич, Соляник, Цивко, Щочка, Горобець, Тарануха, Комягін, Романчук, Фальковський
На заміну виходили: Швець, Мамонов, Чмеленко, Бриж, Петриченко, Шмиговський, Зайцев, Ємельянов, Мар’євич, Жариков

Долю матчу вирішив єдиний гол від Івана Гребенюка у середині першого тайму. Перемога дозволила команді Юрія Ярошенка продовжити переслідування лідера – ФК Полтава.

Команда з Горностаївки продовжує експерименти зі складом. Цього разу херсонці довірили місце у складі навіть Іванові Романчуку, який на цьому турнірі ще грає й за збірну вільних агентів. Сумчани були не проти…

ФК Полтава — Вільні агенти — 3:0
Голи: Семенець, 5, Масалов, 45+2, Насібулін, 85 (пен.)

Полтава: Попович, Стеценко, Масалов, Гудак, Пінчук, Коновалов, Фаюк, Мілько, Ян Ковалевський, Семенець, новачок
На заміну виходили: Бонь, Єфремов, Сокуренко, Насібулін, Іванов, Д.Фаворов, Зеленевич, Ковтун, Парамонов, Вовкодав, Семенюк

ВА: Саух, Масюк, Ільчиш, Олефір, Попов, Шмиголь, Швей, Халілов, Манасян, Дяченко, Гриценко
На заміну виходили: Мартян, Романчук, Місяйло, Потапенко, Богданов, Гулович, Пономаренко, Прядко

Підопічні Анатолія Безсмертного грали двома різними складами, а вільні агенти мали обмежений кадровий ресурс. Утім, перемога не далася команді першої ліги легко. Завдяки швидкому голу Семенця полтавці діяли розкуто, проте і суперник мав свої шанси, якими не скористався. У компенсований до першого тайму час Масалов чудово пробив із-за меж штрафного майданчика – Саух запізно зреагував на постріл – 2:0. А крапку у грі поставив Насібулін, який заробив пенальті (сфолив Ільчиш) і сам упевнено його реалізував.

Нафтовик-Укрнафта — Динамо – 1:1
Голи: Антюх, 59 – П.Ротань, 24

Нафтовик: Тимофєєв, Бояринцев, Павелько, Є.Пасич, Піднебенний, Листопад, 5 новачків
На заміну виходили: Вокальчук, Зайчук, Антюх, Г.Пасич, Войцеховський, Сондей, Вечтомов

Динамо: Яковченко, Калюжний, Черняк (Носач, 55), Краснопьоров, Колісниченко, Жарий (Рудик, 60), П.Ротань, О.Ротань, Гришин, Ребенок, Гребинюк

Команда Володимира Книша володіла ініціативою та територіальною перевагою, але виграти знову не змогла. Втім, Нафтовик записав перше очко до власного активу на турнірі. До перерви наставник охтирчан надав шанс гравцям, які перебувають у команді на перегляді. Вони намагалися проявити себе з найкращого боку, діяли активно, багато часу провели в атаках, але свій мікроматч команді обласного рівня програли. Чудово проявив себе у воротах воротар Дмитро Яковченко, який не раз рятував свою команду. У середині першого тайму динамівці заробили право на кутовий удар і Петро Ротань лівою ногою безпосередньо від прапорця низом відправив м’яч у ворота. По дорозі смугастий нікого не зачепив і спокійно влетів у дальній кут. Диво-гол!

Піднебенний (попереду з м’ячем) веде атаку охтирців, фото Станіслав Майзус

У другому таймі Нафтовик створив з півдюжини гольових моментів, але пробити Яковченка вдалося команді першої ліги лише раз. Після флангової атаки Денис Антюх відгукнувся вчасно на передачу партнера – 1:1. Останні півгодини суперники провели в обопільних атаках і відзначитися могли обидві команди. Але підвела реалізація.