Кушніренко: Шищенко вимагає від МФК Миколаїв грати у стилі Манчестер Сіті

...

Захисник МФК Миколаїв вважає, що його колектив здатен виконувати амбітні завдання, а студентська збірна має боротися за “золото”.

Кушніренко: Шищенко вимагає від МФК Миколаїв грати у стилі Манчестер Сіті

Богдан Кушниренко

Ярослав Кроха, Sport Arena

Наша бесіда з Богданом Кушніренком відбулася напередодні старту студентської збірної України, яка бере участь у Всесвітній Універсіаді в Неаполі. Поговорили з відомим у ПФЛ захисником про завдання на італійське відрядження, сподівання на клубний сезон і статистику.

— Богдане, для вас це перший виклик до складу Студентської збірної України?Знаєте, хто буде вашими суперниками на Універсіаді в Італії?

— Дійсно, головний тренер вперше викликав мене до розташування збірної. Хотілося б, щоб все склалося якнайкраще і наша команда виконала поставлене завдання. Головна мета — перемога на Універсіаді.

Нашими суперниками будуть збірні Італії та Мексики. З італійцями очікуємо на непросту гру, адже вони господарі турніру. Мексиканці на минулій Універсіаді досить непогано проявили себе, тому легкої прогулянки у нас не буде. До кожного матчу необхідно підходити з максимальним налаштуванням та концентрацією. Взагалі, всі суперники на турнірі високого рівня, але нам головне зіграти у свій футбол. Намагатимемося досягти максимального результату.

— До останнього товариського матчу ви не готуєтеся, адже отримали мікротравму. Що сталося та як себе почуваєте?

— Відчув певний дискомфорт у нозі і лікар сказав, що не потрібно ризикувати і краще пропустити гру. Зараз зробимо УЗД і готуватимемося до поїздки в Італію.

— Весняна частина сезону відверто не вдалася Миколаєву, окрім хіба що гри з Металістом 1925. З чим повязані такі виступи команди?

— Звісно, хотілося б досягати кращих результатів, але на жаль, не вдалося цього зробити. У команду прийшов новий тренер, зі своїм баченням футболу. Відбулося багато змін у тренувальному процесі, тому потрібен був час для того щоб підлаштуватися до вимог тренера. Вважаю, що більшість з того, що вимагав Сергій Шищенко нам вдалося реалізувати.

Крім гри з харківянами необхідно також відзначити протистояння з краматорським Авангардом. На мою думку, вже у наступному сезоні зможемо виконати поставлені завдання.

— Для вас Сергій Шищенко тренер нової формації?

— Сергій Юрійович — кваліфікований спеціаліст, із сучасним баченням футболу. Зараз команда намагається слідувати сучасним тенденціям, граємо у комбінаційний футбол за рахунок контролю мяча. Тренер від нас вимагає грати у такому стилі як Манчестер Сіті.

— Знаємо вас як флангового гравця, але тренер перевів вас у центр захисту. Побачив певні задатки для цього?

— Все своє футбольне життя грав флангового захисника, але Сергій Шищенко сказав, що у мене є всі необхідні характеристики, для того щоб грати у центрі захисту. Півроку граю на цій позиції, але ще звісно не вистачає досвіду. Центр захисту — дуже відповідальна позиція. Сподіваюся, що з кожною грою прогресуватиму і все буде добре.

— Згідно зі статистичною платформою Wyscout у вас 75% вдалих дій на полі. Чим можна пояснити такі непогані показники?

— Звісно, мені дуже приємно, що зміг досягнути таких показників, але якщо відверто, навіть не знав про цю статистику. Тренер вимагає, щоб я починав атаки, більше грав вперед, знаходив нападників середніми та довгими передачами. Намагаюся завжди слідувати настановам тренера. Чудово, що у мене все виходить на даний момент.

— Можете назвати свої сильні та слабкі сторони?

— Поки що не на 100% задоволений тим, як розпочинаю атаки команди, але намагаюся прогресувати у цьому плані. На тренуванням багато часу приділяю цьому аспекту гри. Якщо говорити про свої сильні сторони, безперечно необхідно виділити гру на другому поверсі, а також відбирання мяча. Це якраз ті якості, які необхідні центральному захиснику.

— Які завдання команди на наступний сезон? МФК Миколаєв змагатиметься за підвищення у класі? Інфраструктура клубу відповідає цим амбіціям?

— Вважаю, що нашій команді до снаги поборотися за вихід до Премєр-Ліги. Президент робить все від себе залежне, розвиває інфраструктуру. У нас зявилося нове тренувальне поле. Зараз на Центральному стадіоні буде постелено новий газон, встановлюється підігрів поля.

Все залежить від нас. Головне працювати, вдосконалювати свою гру і радувати вболівальників та керівництво результатами. Сподіваюся, що все у нас буде добре у наступному сезоні.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?