Лашкул: «Ми не дали Черкащині припинити участь у Першій лізі посеред сезону»

...

Клуб Першої ліги був на межі зникнення.

Черкасский Днепр Черкащина-Академия Лашкул
Володимир Лашкул, ckdnipro.com.ua

Володимир Лашкул, який був головним інвестором першолігової Черкащини, розповів про фінансові проблеми клубу. Функціонер зазначив, що надав адміністрації клубу 600 тисяч гривень і тим самим не дав команді зникнути посеред сезону.

«Я не байдужий до долі футболістів та працівників клубу як і черкаського футболу в цілому. Тому перше, що було досягнуто – це ми не дали команді Черкащина припинити участь у Чемпіонаті України серед команд Першої ліги посеред сезону», — цитує Лашкула офіційний сайт Черкащини.

«Зробили все спільно з футболістами і адміністрацією клубу, домовилися перетерпіти цей важкий період і зробили все, щоб команда дограла матчі осінньої частини чемпіонату».

«У листопаді я особисто надав фінансову допомогу товариству в сумі 600 тисяч гривень для того, щоб його адміністрація розрахувалася з боргами і виплатила податки, а потім і заробітну плату за вересень, жовтень та листопад минулого року».

«Ми домовилися з генеральним директором товариства Юрієм Колесником, що він за підтримки Володимира Фощія, який представляє у зборах засновників ГС Федерація футболу Черкаської області, здійснить більш ефективні кроки, щоб залучити позабюджетні кошти для сплати податків і виплати заробітної плати за грудень та здійснити розрахунки з постачальниками послуг (оренда стадіону, поля в КП «Стадіон центральний», проживання футболістів у готелі «Нива», транспортні витрати та внесок до статутного фонду ПФЛ України)».

«На жаль, адміністрація футбольного клубу звикла, щоб його фінансування здійснювалося без напруги, з мого боку або тими підприємствами, які працюють під моєю опікою – корпорація «Черкаський Дніпро», ТМ «Імперія Яхт», ТМ «Холдинг Інфоспорт груп». Співробітники клубу забули, що кошти не з власної кишені мають властивість швидко закінчуватися».

«На завершення теми про фінансування, я хотів би подякувати президенту корпорації «Укравіт» Віталію Володимировичу Ільченку, а також керівникам компанії «Євраліз» і торгової марки «Перемога нова», які також надавали фінансову допомогу ОПФК «Черкащина» у загальній сумі майже мільйон гривень».

«Цей приклад підтверджує, що в Черкасах живуть шляхетні люди, які люблять свою команду, свій регіон. І якщо працювати та контактувати з такими особистостями, то жлобів можливо навіть не помічати. Під лежачий камінь вода не тече».

У вересні з’явилася інформація щодо можливого зняття Черкащини з чемпіонату Першої ліги, яку пізніше заперечив генеральний директор клубу Юрій Колесник.

В жовтні Лашкул заявляв, що готовий сприяти передачі контрактів гравців Черкащини на користь муніципального футбольного клубу Дніпро.

Лашкул напередодні Нового року припинив опікуватися Черкащиною. Він був обраний почесним президентом футбольно-футзального клубу Зоря-Академія ОТГ Білозір’я.

Черкащина пішла на зимову перерву на останньому місці в турнірній таблиці Першої ліги. Команда набрала 6 очок в 19 матчах.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
435
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?