Лашкул: «ОПФК Черкащина – мій бізнес? Дарую його вам разом з командою Першої ліги»

...

Функціонер більше не буде опікуватися справами клубу.

Лашкул: «ОПФК Черкащина – мій бізнес? Дарую його вам разом з командою Першої ліги»
Владимир Лашкул, fc-metalist.com

Колишній головний інвестор першолігової Черкащини Володимир Лашкул в інтерв’ю офіційному сайту клубу зізнався, що у подальшому не буде опікуватися справами команди. Також функціонер заявив, що готовий передати клуб у володіння місцевим чиновникам.

«Враховуючи нинішню політичну ситуацію в країні і конкретно в Черкаській області, перебудову, яка відбувається в громадах під час децентралізації, на мій погляд, для ОПФК Черкащина буде достатньо виконати історичну місію – зберегти професіональну команду у Першій лізі, щоб побудувати фундамент для створення піраміди аматорського і професіонального футболу в Черкаській області».

«Я втомився агітувати і розповідати першому заступнику голови ГС Федерація футболу Черкаської області Володимиру Фощію, начальнику Управління молоді та спорту облдержадміністрації Максиму Зеленському, голові постійної Комісії облради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики і спорту Володимиру Доманському та іншим депутатам обласної і міської рад, від яких залежить доля Черкаського футболу про важливість збереження того, що на сьогодні створено навколо ОПФК Черкащина в Черкасах і Черкаській області».

«Більшість з них вважають, що ОПФК Черкащина – це мій бізнес? Якщо це так, то я дарую його вам разом з командою Першої ліги. Прийміть цей подарунок, будь ласка, і розвивайте далі. До Прем’єр-ліги України залишився один крок. Коли і від кого в Черкасах ще буде можливість отримати в подарунок команду Першої ліги».

«Звичайно в подальшій роботі треба врахувати, що міська рада на чолі з Анатолієм Бондаренком, дирекція КП Стадіон центральний на чолі з Юрієм Гончаровим також дуже добре попрацювали в 2018-2019 рр. За цей період було створено МСК Дніпро. У його складі вже діють аматорські футбольні команди, які створені на основі чемпіонського складу першого переможця змагань ДЮФЛУ U-19 (2016 року). Зараз вони беруть участь у відповідних чемпіонатах України».

«Є команда U-19 і чисельні відділення футболу, що працюють в дитячих спортивних школах міської і обласної рад та фінансуються коштом бюджету. МСК Дніпро вже подав заявку на отримання атестату для участі у Другій лізі змагань ПФЛ України. Стадіон МСК Дніпро ще не зовсім відповідає вимогам УАФ, УЄФА та ФІФА. Але, думаю, немає проблеми в тому, щоб забезпечити на стадіоні виконання всіх регламентних норм футбольних інстанцій».

«І я хотів би нагадати, що не так давно у 2014-2016 рр. ФК Черкаський Дніпро, який я очолював, неодноразово ставав ініціатором проведення міжнародних кваліфікаційних матчів Чемпіонатів Європи серед національних молодіжних команд U-21 Україна – Литва, Україна – Німеччина, Україна – Швейцарія та інших. Ці матчі збирали від десяти до 15 тисяч вболівальників на трибунах стадіону».

«Закликаю, розвиваючи МСК Дніпро, з повагою поставитися до зробленого раніше. Потрібно мати на увазі, що ОПФК Черкащина, щоб повернути команду Черкащина до Першої ліги витратила у 2018 році більш як 17 мільйонів гривень позабюджетних коштів на фінансове забезпечення. Я особисто неодноразово надавав фінансову допомогу футболістам і тренерам команди, виплачуючи їм значні суми коштів».

«Проявляти пасивність і, кивати на те, що влада не допомагає, одночасно знищувати все раніше створене, як це роблять зараз керівники ГС Федерація футболу Черкаської області та причетні до спорту чиновники з обласної держадміністрації – багато розуму не треба. А от попрацювати з партнерами, залучити позабюджетні кошти, знайти у Законодавстві України правильні можливості для використання коштів з бюджету міської та обласної рад – звичайно треба не поспати не одну ніч і напружено працювати».

«Саме зараз, використовуючи зимове міжсезоння, за підтримки обласної та міської рад, підприємств різних форм власності потрібно було б доукомплектувати команду, повернути до Черкас місцевих футболістів, які з різних причин залишили черкаський колектив і зараз успішно виступають в інших командах Першої і Другої ліг (Синьогуб, Будюк, Мединський, Батальський, Локтіонов, Сафонов та інші)».

«Потрібно всім об’єднатися метою — підняти Черкащину з дна турнірної таблиці. Звісно, це непросте завдання, але, враховуючи всі наявні умови у Черкасах, — все можливо. На Черкащині є віддані вболівальники, розвивається малий та середній бізнес, багато підприємців і чиновників у минулому вже добре підготувалися до роботи в умовах впровадження ринку землі. Треба надіятися на їх бажання інвестувати кошти в тому числі й на розвиток соціальної сфери».

Володимир Лашкул наприкінці 2019 року був обраний почесним президентом оновленого футбольно-футзального клубу Зоря-Академія ОТГ Білозір’я. У зв’язку з цим він остаточно припинив займатись справами команди Черкащина.

Після 19 турів Черкащина займає останнє місце у Першій лізі, маючи лише шість очок.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
165
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
412
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?