УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Лашкул продовжить фінансування Черкащини

...

Доки за справу не візьметься місцева влада.

Лашкул продовжить фінансування Черкащини
Володимир Лашкул, ckdnipro.com.ua

Володимир Лашкул продовжить фінансування футбольного клубу Черкащина, про що він повідомив на власній сторінці в Facebook.

Функціонер наголошує на необхідності збереження професійної футбольної команди в регіоні та зазначає, що витратив на утримання клубу протягом попереднього сезону майже два мільйони гривень.

Раніше Лашкул заявляв, що готовий сприяти передачі контрактів гравців Черкащини на користь муніципального футбольного клубу Дніпро.

Повний текст заяви Лашкула наведений нижче.


«Шановні друзі та користувачі Facebook!

Черкаська обласна Рада вчора на позачерговій сесії, все ж таки, обрала голову Ради. Поздоровляючи Анатолія Вікторовича Підгорного з обранням на таку високу посаду, хотів би побажати йому успішної роботи у цьому статусі, заради розквіту козацького краю та покращення добробуту його мешканців. Маю надію, що Анатолій Вікторович не залишить без уваги і справи футбольні, якими як депутат Черкаської обласної Ради, я опікуюся вже багато років.

Тим більше, що зараз склалася дуже позитивна організаційно-політична ситуація. Адже тепер вже обрано голову обласної ради. Почесний президент ОПФК «Черкащина» Сергій Ярославович Рудик також закінчив митарства по судам і незабаром отримає мандат Народного депутата України. Поздоровляючи Сергія Ярославовича з такою важливою, для нього і для нас, перемогою, надіюся, що тепер ОПФК Черкащина в особі повноважних представників засновників клубу, а саме: Фощія В.Г. — першого заступника громадської спілки «Федерація футболу Черкаської області», Кравченко Б.О. — президента громадської організації «Футбольний клуб «Черкащина – Академія» і одночасно ректора Академії «Всеукраїнський центр розвитку футболу і футзалу «Черкащина», Міцука В.П. — голови ОТГ Білозі’я та Чекаленко І.М. — голови ОТГ Степанки – отримали ковток свіжого повітря і разом з почесним президентом ОПФК «Черкащина» яким є народний депутат України Сергій Ярославович Рудик, знайдуть можливості для спасіння команди майстрів і продовження її участі в Чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги.

Поки всі вони збираються з думками і шукають можливості для допомоги, я продовжив надання фінансової підтримки ОПФК Черкащина для тримання команди майстрів на плаву. Адже, я розумію, що зняття її зараз з Чемпіонату України надовго залишить Черкаську область без представництва у великому футболі. Так що, шановні колеги, всі хто обраний і не обраний, на які небудь посади, підключайтеся терміново. Адже я тільки протягом футбольного сезону 2018/2019 р.р. направив на підтримку клубу ОПФК Черкащина фінансову допомогу в сумі 1 728 450 гривень».
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?