Макаров: Плануємо завершити чемпіонати ПФЛ згідно з календарем

...

Президент ПФЛ розповів про варіанти розвитку подій у зв’язку з можливою зупинкою змагань.

Сергей Макаров

Фото - Sport Arena

Президент ПФЛ Сергій Макаров розповів у програмі «Україна футбольна» про можливі варіанти продовження Першої та Другої ліги. Нагадаємо, що сьогодні головний футбольний орган Європи обговорить план дій в умовах пандемії коронавірусу.

— 17 березня Виконком УЕФА прийме рішення про долю національних чемпіонатів. Яка ситуація на даний момент?

— На жаль, ситуація з коронавірусом розвивається дуже стрімко. Напевно, навіть швидше, ніж ми, бюрократи, встигаємо ухвалювати рішення. 17 березня очікуємо відеоконференцію за участю УЄФА і 55 національних асоціацій, на якій обговорюватимуть поточний стан справ. Коронавірус зараз забирає багато життів людей по всьому світу. На жаль, цей вірус вже дістався до нашої країни. Чекаємо новин від УЕФА та від УАФ.

— Якщо Виконком УАФ не дозволить розпочати весняну частину сезону, які варіанти продовження чемпіонату?

— 17 березня буде ухвалене ключове рішення. Розуміємо, що на даний момент майже половина регіонів України закриті, по всій країні введений карантин. У такій ситуації неправильно продовжувати футбольні змагання. Всі команди не зможуть взяти участь, календар доведеться «ламати». Наприклад, хтось не виїде на гру, а хтось не зможе організувати проведення матчу вдома.

Читайте також: Сегодня состоится конференция УЕФА, на которой обсудят перенос Евро-2020 и отмену чемпионатов

Ми готуємося до будь-якого розвитку подій. Прорахували всі можливі варіанти з календарем. Сподіваємося, що якщо чемпіонат призупинять, то він все ж буде продовжений через деякий час, коли пройде найбільш гостра фаза епідемії. Нам потрібно 13 ігрових днів: 11 турів регулярного чемпіонату та дві дати на матчі плей-офф між командами Першої та Другої ліг.

Якщо доведеться закінчувати змагання наприкінці червня, то у такому випадку необхідно розпочати весняну частину не пізніше, ніж шостого травня. Це крайня дата відновлення змагань. Сподіваюся, що карантин закінчиться десь після 19 квітня, коли всі святкуватимуть Великдень. Розуміємо, що у цей день проходять масові заходи і логічно подовжити обмежуючі норми до цього часу, щоб уникнути спалаху епідемії.

У такому разі, якщо весняна частина сезону розпочнеться 25-26 квітня, то ми комфортно зможемо завершити наші змагання до 14 червня. Час у нас є, тому сподіватимемося на найкраще. Плануємо, що чемпіонати під егідою ПФЛ будуть завершені згідно з календарем.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?