Мазуренко: Поки у тренерському штабі Оболоні-Бровар працюватимемо удвох із Валерієм Іващенком

...

У січні 2020 року Оболонь-Бровар отримала нового-старого тренера Олега Мазуренка.

Мазуренко: Поки у тренерському штабі Оболоні-Бровар працюватимемо удвох із Валерієм Іващенком
Олег Мазуренко, fcbrovar.obolon.ua

Ярослав Кроха,  Sport Arena

42-річний фахівець Олег Мазуренко два дні тому був призначений головним тренером Оболоні-Бровар. У першому після призначення інтерв’ю Sport Arena про несподівану пропозицію від Оболоні-Бровар, кадрову політику і завдання до кінця сезону.

— Навіть не очікував на пропозицію, все відбулося дуже швидко, — відзначив фахівець. — Вірою і правдою слугую Оболоні-Бровар уже протягом майже 20 років. Робив усе від себе залежне, щоб клуб прогресував. У сезоні 2016/17 працював головним тренером команди, був помічником, тренував молодіжну команду.

— Із президентом клубу Олександром Слободяном спілкувалися ?

— У телефонному режимі говорили, він повідомив про своє рішення.

— Завдання — залишитися в трійці лідерів?

— Команда у цьому сезоні поставила перед собою амбітне завдання. Необхідно зробити все від себе залежне, щоб досягти своєї мети. Звісно, буде досить складно, адже зараз конкуренція у Першій лізі надзвичайно серйозна. Проте, навіщо грати у футбол, якщо не ставити перед собою високі завдання?

— Ви працювали ці півроку з Оболонню-Бровар-2. Тепер у хлопців буде більший шанс потрапити до головної команди, адже ви знаєте можливості кожного?

— У нас у Другій лізі грають хлопці 18-19 років. Знаю їхні сильні сторони, з багатьма вже другий рік працюю. Ця команда створена на базі U-19 змагань Першої ліги ДЮФЛУ. Складно розраховувати на те, що хтось із цих хлопців відразу заграє на такому високому рівні. У тренувальний процес обов’язково запрошуватимемо найбільш перспективних футболістів із Оболонь-Бровар-2. Головне, щоб хлопці прогресували, тоді вони отримають свій шанс у першій команді.

— Хто входить у ваш тренерський штаб?

— Залишився Валерій Володимирович Іващенко. Поки працюватимемо удвох, а там дивитимемося. Ще не визначився з повноцінним тренерським штабом, адже минуло всього два дні після призначення. Олександр Антоненко працюватиме старшим тренером у Оболоні-Бровар-2.

Коли працювали цієї осені разом, то у нас не було розподілу на головного тренера та помічника. Впевнений, що у Олександра Сергійовича все вийде, адже він досконало знає хлопців і є гарним тренером. Для нас було важливо щоб тренером у Оболоні-Бровар-2 працювала людина, яка знаходилася у структурі клубу. Поступово хлопці починають додавати і думаю навесні ще більше прогресуватимуть.

— Що можете сказати про кадровий потенціал першої команди? Вже запланували підсилення?

— Поступово над цим працюємо. У нас є ті футболісти, які восени не отримували ігрову практику. Звісно, хлопці хочуть грати, тому з кожним будемо зустрічатися і розмовляти. Поки на всіх футболістів розраховуємо. Будемо залучати до тренувального процесу та контрольних матчів молодих гравців.

Щодо новачків, то у нас звісно є позиції, які потребують підсилення. Знаю усі сильні та слабкі сторони гравців, адже відвідував матчі команди. Проте, потрібен час, щоб визначитися з кадровою ситуацією.

Нашу команду залишив Єфремов, який пішов на підвищення (уклав угоду з Колосом – прим. Sport Arena), тому потрібно зараз підшукувати флангового захисника. Євген проявив себе у нашому клубі і тепер гратиме у Favbet Лізі. Саме у Оболоні-Бровар він став тим футболістом, яким цікавляться клуби Favbet Ліги. Чудово, що наш клуб виховав гравця для вищого дивізіону.

— За ці два дні спілкувалися з Сергієм Ковальцем? Як оціните його роботу?

— Поки не розмовляли з Сергієм Івановичем, думаю, поговоримо на церемонії нагородження найкращих тренерів цього четверга (Об’єднання тренерів визнало Ковальця найкращим тренером Першої ліги у 2019 році — прим. Sport Arena).

Клуб зараз знаходиться на п’ятій позиції, тому думаю, що роботу тренера можна виключно позитивно оцінювати.  Хочеться лише подякувати Сергію Івановичу за чудову роботу.

— Наскільки плідною у вас була співпраця з Ковальцем?

— Звісно, постійно були на зв’язку, обговорювали робочі моменти. Коли матчі були в один час, то спілкувалися по телефону, на інші ігри Сергій Іванович приїздив, також його помічники відвідували матчі. У нас був нормальний робочий процес.

 — Нічого не змінюватимете у графіку підготовки?

— Навіщо вносити якісь зміни? Сергій Іванович затвердив графік підготовки команди і нелогічно його змінювати. У нас уже заплановані збори у Туреччині. 27 січня почнемо працювати, тренуватимемося раз на день. Заплановано три етапи підготовки. Звісно, якісь корективи внесемо, але зміни не будуть кардинальними. Зараз головне домовитися про контрольні матчі, які проведемо у Києві. Потім вже в середині лютого поїдемо на збори в Туреччину.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
422
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?