...

Харків’яни піднялися на другу сходинку таблиці.

metalist1925.com

Ярослав Кроха

У Харкові п’ята команда чемпіонату приймала 12-ту, але між суперниками відрив всього у три залікові пункти. Яка ж неймовірна щільність у турнірній таблиці на старті сезону.

Обидві команди вимушені повністю зосередитися на матчах чемпіонату, адже напередодні вилетіли з Кубку України. У новітній історії це була перша очна зустріч суперників.

Перед грою Кирилюк говорив про кадрові проблеми, з’ясувалося, вони значні – перший номер Олексій Майборода не виявився навіть у запасі. Схоже, травмувався кіпер після кубкового матчу.

Гра обіцяла бути цікавою та безкомпромісною, адже, за словами екс-гравця харків’ян Андрія Фаюка, черкаський колектив вирушала до Харкова за перемогою.

Але господарі були налаштовані агресивно. Уже на п’ятій хвилині Кольцов увійшов до штрафної, м’яко навісив і Романов ударом головою відправив м’яча під дальню стійку. 1:0. Свою територіальну перевагу господарі втілили у другий забитий м’яч перед свистком на перерву. Знову з правого флангу пройшов навіс від Савіна і Поспєлов ударом головою з лінії воротарської пробиває повз Марченка. 2:0.

У другому таймі господарі краще виглядали, хоча не можна сказати, що Черкащина знітилася. Кілька кутових виконали підопічні Кирилюка, Сидоренко кілька разів змушений був вступати в гру. Сторчоус після розіграшу кутового мав свій шанс, але пробив повз ворота. Мали свої моменти і харків’яни, але гандикапу у два м’ячі після першого тайму було достатньо, щоб спокійно почуватися на полі.

Але остаточну крапку поставили таки господарі. Розіграли вони кутовий короткими передачами, Дмитренко навісив на ближню, Шершень ударом головою продовжив простріл і Кольцов замкнув дальню стійку. Це 3:0 і друге місце для Металіста 1925.

MAN OF THE MATCH: Антон Савін (Металіст 1925)

Зробив те, що вимагають від крайнього півзахисника. З перших хвилин взявся за звичну роботу, постійно грузив до штрафної і в одному випадку став автором гольової.

Металіст 1925 (Харків) – Черкащина – 3:0
Голи: Романов, 5, Поспєлов, 45, Кольцов, 89

Металіст 1925: Сидоренко, Шершень, Поспєлов, Цвіренко, Кравченко (Єрмошенко, 50), Кольцов, Савін (Лукас, 62), Ямполь (Дмитренко, 83), Дехтяренко, Романов, Давидов (Єрмоленко, 69). Запасні: Дьяков, Жданов, Петров. Головний тренер: Андрій Демченко

Черкащина: Марченко, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Кошелюк, Медведь (Авер’янов, 55), Пограничний (Малєй, 46), Тищенко (Антонюк, 71), Бойко (Тенжицький, 87), Сторчоус (Фаюк, 67). Запасні: Ленчинков, Орел, Цебро, Шурубура, Зеленевич. Головний тренер: Олександр Кирилюк.

Попередження: Лукас, 67, Дехтяренко, 77 – немає.
19:00 м. Харків. Стадіон “ОСК Металіст”. 4022 глядачі. +24 С.
Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)