Миколаїв обіграв Черкащину вдома

...

Команда Чауса здобула важливу для себе перемогу.

Миколаїв обіграв Черкащину вдома

МФК Николаев

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Миколаєві зустрічалися два невдахи сезону, які вже встигли і змінити тренерів, і перетасувати склад. Щоправда, на виїзд вирушив у якості головного тренера Черкащини Олександр Кирилюк, який у вересні несподівано залишив команду (втім, у протоколі все ще значився Кобзар, що ми й відобразили в звіті).

Команди почали без розкачки, граючи без центра поля. Однак ближче до екватору першого тайму господарі затисли суперника на його половині поля і зуміли витиснути максимум. На 23 хвилині Сондей протягнув м’яча до лінії воріт, навісив зліва на п’ятачок, з ударом Кравченка головою Майборода впорався, однак півзахисник Миколаєва зумів таки проштовхнути м’яча у ворота. 1:0.

На 30 хвилині через травму поле був змушений залишити Горват, якого замінив Рогозинський. А за кілька хвилин витиснув максимум із свого моменту Войцеховський, який підхопив м’яча в центрі поля, протягнув його до штрафної, без проблем пройшов захисників Черкащини і ударом у верхній кут зробив рахунок 2:0.

На початку другого тайму неймовірний момент втратив Войцеховський, який відгукнувся на простріл з флангу, але з убивчої позиції відправив м’яча над воротами. Але на 83 хвилині господарі свого досягли. Свіжий Семенина навісив до штрафної, гості невдало винесли м’яча і Берко з меж штрафної довели рахунок до крупного. 3:0.

Відзначаємо, що, як і в попередньому випадку, захисники Черкащини послизнулися на вологому полі Верхнього стадіону, який поливали напередодні гри. Очевидно, що господарі призвичаїлися до власного газону, що й принесло їм дивіденди.

У підсумку, Миколаїв здобуває вкрай важливу для себе перемогу, яка потрібна була команді немов повітря.

Man of the Match: Владислав Войцеховський (Миколаїв)

Сильний матч провів форвард Миколаєва, який постійно нагнітав біля воріт суперника, змушував їх раз-по-раз помилятися. Ще й сам забив.

МФК Миколаїв – Черкащина (Черкаси) – 3:0
Голи: Кравченко, 23, Войцеховський, 33, Берко, 78

Миколаїв: Крюков, Попов, Кушніренко, Сартіна, Горват (Рогозинський, 31), Вітенчук (Семенов, 80), Кравченко, Ковальов, Бугай (Семенина, 62), Сондей (Панасенко, 72), Войцеховський (Берко, 72). Запасні: Агаларов, Старченко, Куксенко, Березянський, Росляков, Ляшевський, Толгаренко. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

Черкащина (стартовий склад): Майборода, Орел (Цебро, 46), Цибульник, Бурлін, Чорний, Кошелюк, Сторчоус (Зеленевич, 46), Малей (Пограничний, 74), Бойко (Авер’янов, 66), Тищенко (Фаюк, 46), Медведь. Запасні: Марченко, Антонюк, Лєнчинков, Стрикаль. В.о. головного тренера: Віталій Кобзар.

15:00. м.Миколаїв. Верхній стадіон. 700 глядачів
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)
Попередження: Бугай, 19; Бойко, 63; Семенов, 90+1


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?