Команда Чауса здобула важливу для себе перемогу.

МФК Николаев

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Миколаєві зустрічалися два невдахи сезону, які вже встигли і змінити тренерів, і перетасувати склад. Щоправда, на виїзд вирушив у якості головного тренера Черкащини Олександр Кирилюк, який у вересні несподівано залишив команду (втім, у протоколі все ще значився Кобзар, що ми й відобразили в звіті).

Команди почали без розкачки, граючи без центра поля. Однак ближче до екватору першого тайму господарі затисли суперника на його половині поля і зуміли витиснути максимум. На 23 хвилині Сондей протягнув м’яча до лінії воріт, навісив зліва на п’ятачок, з ударом Кравченка головою Майборода впорався, однак півзахисник Миколаєва зумів таки проштовхнути м’яча у ворота. 1:0.

На 30 хвилині через травму поле був змушений залишити Горват, якого замінив Рогозинський. А за кілька хвилин витиснув максимум із свого моменту Войцеховський, який підхопив м’яча в центрі поля, протягнув його до штрафної, без проблем пройшов захисників Черкащини і ударом у верхній кут зробив рахунок 2:0.

На початку другого тайму неймовірний момент втратив Войцеховський, який відгукнувся на простріл з флангу, але з убивчої позиції відправив м’яча над воротами. Але на 83 хвилині господарі свого досягли. Свіжий Семенина навісив до штрафної, гості невдало винесли м’яча і Берко з меж штрафної довели рахунок до крупного. 3:0.

Відзначаємо, що, як і в попередньому випадку, захисники Черкащини послизнулися на вологому полі Верхнього стадіону, який поливали напередодні гри. Очевидно, що господарі призвичаїлися до власного газону, що й принесло їм дивіденди.

У підсумку, Миколаїв здобуває вкрай важливу для себе перемогу, яка потрібна була команді немов повітря.

Man of the Match: Владислав Войцеховський (Миколаїв)

Сильний матч провів форвард Миколаєва, який постійно нагнітав біля воріт суперника, змушував їх раз-по-раз помилятися. Ще й сам забив.

МФК Миколаїв – Черкащина (Черкаси) – 3:0
Голи: Кравченко, 23, Войцеховський, 33, Берко, 78

Миколаїв: Крюков, Попов, Кушніренко, Сартіна, Горват (Рогозинський, 31), Вітенчук (Семенов, 80), Кравченко, Ковальов, Бугай (Семенина, 62), Сондей (Панасенко, 72), Войцеховський (Берко, 72). Запасні: Агаларов, Старченко, Куксенко, Березянський, Росляков, Ляшевський, Толгаренко. В.о. головного тренера: Юрій Чаус.

Черкащина (стартовий склад): Майборода, Орел (Цебро, 46), Цибульник, Бурлін, Чорний, Кошелюк, Сторчоус (Зеленевич, 46), Малей (Пограничний, 74), Бойко (Авер’янов, 66), Тищенко (Фаюк, 46), Медведь. Запасні: Марченко, Антонюк, Лєнчинков, Стрикаль. В.о. головного тренера: Віталій Кобзар.

15:00. м.Миколаїв. Верхній стадіон. 700 глядачів
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)
Попередження: Бугай, 19; Бойко, 63; Семенов, 90+1