Sportarena

«Містер Поворознюк, окей! Цей матч зняли з азіатської контори». Як президент Інгульця запобіг проведенню гри на контору

Президент ФК Інгулець розповів Sport Arena про надзвичайну подію під час звичайного контрольного матчу.

«Містер Поворознюк, окей! Цей матч зняли з азіатської контори". Як президент Інгульця запобіг проведенню гри на контору - Первая лига Украины

ingulec.com

Плановий контрольний поєдинок між першоліговим Інгульцем та друголіговим Гірником завершився з рахунком 2:1. Тренери перевірили в дії гравців – старожилів та новачків, випробували свої тактичні напрацювання. Втім, спаринг, який проходив у Володимирівці, мав несподівану «післямову». Про неї нашому сайту повідомив президент ФК Інгулець Олександр Поворознюк:

– Перед цим спарингом мені подзвонили з ПФЛ і повідомили, що наш матч стоїть на лінійці азійської контори, якось так – я в цьому не розбираюся. І попередили, що на нашому стадіоні має бути людина, яка буде «вести» цю гру.

Ну, товариська гра – що тут особливого? Посходилися наші найвідданіші вболівальники, ми їх в лице знаємо. Почали вивчати всіх, хто знаходився на стадіоні. Дивлюся й бачу незнайомого чоловіка, який говорить по телефону – чи то по Скайпу, чи то по Вайберу, бо вставив навушники й говорить, дивлячись на екран.

Дав команду охороні, щоб його привели. Кажу йому: «Ти приїхав футбол дивитися? Так от, у тебе два варіанти: або ти сідаєш поруч зі мною й виключаєш всі свої телефони, або я даю команду охороні й тебе «оформляють» за всіма правилами».

Він проситься: «Можна, я зроблю один дзвінок?» Відповідаю: «Ну, давай».

Він набирає якусь людину й каже: «Президент не дає проводити матч, у нас не вийде». А той йому: «Так домовся, дай йому грошей». «Телефоніст» відповідає: «Та ні, тут такий номер не пройде». «То що, знімаємо?». «Так, знімаємо, бо не дадуть».

Тоді цей «телефоніст» проситься: «Можна, я піду звідси?»

Відповідаю: «Ні, на трибуни ти не підеш. Ти або сядеш зараз у машину нашої охорони й ми тебе цивілізовано відвеземо на вокзал у Жовті Води, щоб я тебе більше не бачив, або ж інакше будемо говорити».

Він мені: «Ні, спасибі, вибачайте, я краще поїду».

І як тільки його відвезли на вокзал, мені відразу дзвонить Баранка й каже: «Містер Поворознюк, окей! Цей матч зняли з азіатської контори».

– Тобто, цей «телефоніст» абсолютно невідомий і не пов’язаний із жодною командою?

– На питання «хто ти такий?» він відповів: «Я із «Спорт-рев’ю». Я запитав, «скільки ти за це отримуєш?» Відповів: «35 євро». Ось і все, що ми про нього знаємо. Але тепер наша служба безпеки вже знатиме, що це таке.

– Раніше коли-небудь вам траплялися такі підозрілі особи чи навіть матчі?

– Тепер я вже розумію, що це таке, а раніше не звертав особливої уваги. Ну, нічого! Тепер я це поставлю на жорстку основу. Я стараюся у своєму житті краще запобігти якимось подіям, аніж вживати крайні заходи.

Тому хочу через ваш сайт сказати, щоб усі почули. Попередити. Мені знайоме обличчя цього «кренделя» – я його точно раніше бачив, зорова пам’ять у мене феноменальна. Якщо ще раз на моїх матчах побачу таких «телефоністів», будуть прийняті найбільш жорсткі, найбільш дієві міри, щоб ніхто і ніколи не насмілився паскудити наш футбол!

Я думаю, люди в Україні вже знають моє ставлення до футболу. Тому хочу таких м*даків попередити, щоб я їх більше не бачив на наших стадіонах!


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena