УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Монети у Запоріжжі, швидка у Минаї

...

Усе, що було навколо футболу, в стартових п’яти матчах шаленого 19 туру Першої ліги.

Монети у Запоріжжі, швидка у Минаї
www.facebook.com/mfcmetalurg

Ярослав Кроха, Sport Arena

  • У п’яти стартових матчах останнього туру осені у Першій лізі уже забито 20 м’ячів. Для порівняння, у минулому турі в усіх восьми матчах глядачі побачили лише 17 м’ячів.
  • Скажімо, у Минаї господарями було забито одразу чотири м’ячі у ворота Оболоні-Бровар – стільки м’ячів в жодному матчі Минай на професіональному рівні ще не забивав. Щоправда, гості залишилися не тільки незадоволені розгромним рахунком (1:4), а й на 60 хвилині матчу нападник отримав пошкодження, його оглянули лікарі і порекомендували одразу відвезти до лікарні, що робити швидка на стадіоні відмовилася. Справа в тому, що фельдшер цілком логічно запропонував викликати іншу швидку, на випадок, якщо їхня допомога знадобиться ще комусь оперативно. Але адміністрація Оболоні- Бровар була вкрай обурена таким ставленням з боку швидкої. У підсумку, у гравця діагностували вивих ліктьового суглобу і він повертається з командою до Києва.
  • Другу перемогу у трьох останніх матчах здобув і Металург. Щоправда першими забили саме Балкани на 36 хвилині, після чого дісталося голкіперові Балкан Микиті Зеленського. Уболівальники з трибун почали жбурляти монетами в кіпера зорянців, наче намагаючись нагадати йому, що саме в Запоріжжі він починав свої перші кроки у футболі. Арбітр був змушений зупинити матч на кілька хвилин через цю ганебну поведінку людей на трибунах. Ще один запис у своєму рапорті має зробити делегат УАФ, аде наприкінці матчу на трибунах було запалено більш як десять файєрів і кілька димових шашок. Ймовірно, Металург заплатить за своїх фанів кругленьку суму штрафу.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
18 ноября, 14:49
354
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?