Монети у Запоріжжі, швидка у Минаї

...

Усе, що було навколо футболу, в стартових п’яти матчах шаленого 19 туру Першої ліги.

Ярослав Кроха, Sport Arena

• У п’яти стартових матчах останнього туру осені у Першій лізі уже забито 20 м’ячів. Для порівняння, у минулому турі в усіх восьми матчах глядачі побачили лише 17 м’ячів.
  • Скажімо, у Минаї господарями було забито одразу чотири м’ячі у ворота Оболоні-Бровар – стільки м’ячів в жодному матчі Минай на професіональному рівні ще не забивав. Щоправда, гості залишилися не тільки незадоволені розгромним рахунком (1:4), а й на 60 хвилині матчу нападник отримав пошкодження, його оглянули лікарі і порекомендували одразу відвезти до лікарні, що робити швидка на стадіоні відмовилася. Справа в тому, що фельдшер цілком логічно запропонував викликати іншу швидку, на випадок, якщо їхня допомога знадобиться ще комусь оперативно. Але адміністрація Оболоні- Бровар була вкрай обурена таким ставленням з боку швидкої. У підсумку, у гравця діагностували вивих ліктьового суглобу і він повертається з командою до Києва.
  • Другу перемогу у трьох останніх матчах здобув і Металург. Щоправда першими забили саме Балкани на 36 хвилині, після чого дісталося голкіперові Балкан Микиті Зеленського. Уболівальники з трибун почали жбурляти монетами в кіпера зорянців, наче намагаючись нагадати йому, що саме в Запоріжжі він починав свої перші кроки у футболі. Арбітр був змушений зупинити матч на кілька хвилин через цю ганебну поведінку людей на трибунах. Ще один запис у своєму рапорті має зробити делегат УАФ, аде наприкінці матчу на трибунах було запалено більш як десять файєрів і кілька димових шашок. Ймовірно, Металург заплатить за своїх фанів кругленьку суму штрафу.

18 ноября, 14:49