УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
18 февраля, 8:31
3716
14
3716
18 февраля, 8:31
Лента новостей

На спаринг Руху та тернопільської Ниви було поставлено велику суму грошей
...

fcrukh.com
В винниківському клубі оригінально вирішили проблему з потенційним договорняком.

8 лютого відбувся спаринг між Рухом та тернопільською Нивою, в якому перемогу одержала команда із Винників (2:0). Обидва м’ячі були забиті ще в стартові 15 хвилин.

Президент Руху Григорій Козловський повідомив, що в перерві дізнався про велику суму коштів, яка стояла на цей матч. Для того, щоб ставка зіграла, Руху необхідно було забити ще один м’яч, проте в підсумку гра так і завершилася 2:0.

«Мені подзвонили з Федерації футболу, комітету етики та чесної гри і сказали, що на нашу гру стоїть велика ставка, що Тернопіль програє в два або більше м’ячів. Ми підійшли до Леоніда Станіславовича [Кучука], порадилися, але гру зупиняти не можна було, щоб повернути гроші, бо вона — товариська», — сказав Козловський після матчу.

«Хочеться передати привіт цим людям і сказати, що з нами в ці ігри грати не можна. І будемо карать подібні речі як можем, аж до зупинки матчу. Тому нами було прийнято рішення, а Леонід Станіславович попросив футболістів грати на втримання м’яча цілий тайм, щоб самі собі там не забили. Я тішуся з того і передаю привіт тим, хто не заробив гроші.

Говорив з Франческо [Баранкою] по телефону, на що він мені сказав велике спасибі. Що ми навіть не союзники в тій справі, а партнери. Чим раді — тим і поможем, ми стоїмо перші на війні з тими договорняками і з іншими речами. Ще б із суддями, але про них мені говорити не можна».

Вчора ж в Ниві підтвердили той факт, що на певний результат цього спарингу була зроблена ставка. Проте можливість участі своїх футболістів у цьому представники тернопільського клубу відкидають.

«На початку другого тайму до мене звернувся президент Руху Григорій Козловський, який повідомив, що на наш поєдинок поставили велику суму грошей. Я запропонував не догравати його до кінця і зійти з поля, щоб матч визнали таким, що не відбувся. Але у підсумку арбітри продовжили гру і не зрозуміло для кого було усе це шоу.

Я впевнений у своїй команді і ми готові до будь-якої співпраці з відповідними футбольними органами. Нехай нас перевіряють усіма доступними способами. Але ми не грали, не граємо та не будемо грати у такі ігри», — сказав головний тренер Ниви Василь Малик в інтерв’ю офіційному сайту.

«Вранці наступного дня ми зателефонували у Комітет етики та чесної гри ФФУ, щоб з’ясувати усі деталі цієї ситуації. Нам підтвердили, що на певний результат цього матчу була зроблена ставка, але вона не зіграла через своєчасне попередження. Своїм футболістам ми повністю довіряємо та відкидаємо будь-яку можливість їхньої участі у такзваних матчах з фіксованим результатом», — додав директор тернопільського клубу Дмитро Андрієшин.

Як президент Інгульця запобіг проведенню гри на контору

Це не перший випадок за останні дні, що пов’язаний з можливим характеромо договірних матчей на спаринги команд Першої та Другої ліг. Нещодавно президент Інгульця Олександр Поворознюк повідомив, як гру його команди з Гірником зняли з азіатської букмекерської контори.

Рух перед початком другої частини сезону займає 13-е місце в Першій лізі з 11 очками. Нива — на сьомій сходинці турнірної таблиці групи А Другої ліги з 20 заліковими пунктами.Добавить комментарий
Читайте также
18 февраля, 8:31
3716
14
18 февраля, 8:31
16 февраля, 16:23
722
16 февраля, 16:23
15 февраля, 11:47
946
2
15 февраля, 11:47
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?