Оболонь-Бровар втратила перемогу на останніх секундах у матчі з Черкащиною

Черкащина зуміла відіграти два м’ячі.

Оболонь-Бровар
facebook.com/obolonbrovar

Ярослав Кроха, Sport Arena

Киян на старті сезону доля зводить з дебютантами Першої ліги. Підопічні Ковальця у матчі з запорізьким Металургом продемонстрували потужну гру у атаці, водночас також були помітні і серйозні проблеми у захисті. У другому поспіль домашньому матчі пивоварам протистоять черкащани, які підійшли до матчу з не найкращим настроєм після поразки вдома Чорноморцю.

Цікаво, що перед цим матчем у команд була абсолютна рівність очних зустрічей (якщо враховувати історію протистоянь з Черкаським Дніпром і Славутичем) – вони мають по п’ять перемог і одна зустріч закінчилася внічию.

Щоправда напередодні цієї гри все було на користь більш вмотивованих оболонців, які в кадровому плані значно переважали команду Кирилюка, котрому довелося чимало попрацювати на літньому трансферному ринку.

Кияни підтвердили клас, забивши по м’ячу у кожному таймі. Хоча в першому таймі віддаємо належне гостям, які провели багато часу на половині поля Оболоні, змусивши Федорівського попрацювати.

Але у сучасному футболі володіння не дає особливої переваги і господарі підтвердили цю сентенцію, забивши на 32-й хвилині. Після розіграшу кутового Бурлін для чогось зіграв рукою у штрафній площі і Блавацький без роздумів вказав на «точку». Слободян красиво пробив з позначки у дев’ятку. 1:0.

У другому таймі вже на 58-й хвилині «пивовари» збільшили перевагу. Свіжий Єфремов промчав правим флангом і віддав передачу на Мединського, який закотив м’яча у порожні ворота. 2:0.

На 71-й хвилині Черкащина відновила інтригу, використавши свою відому зброю – кутові. Дотепно розігравши стандарт біля прапорця, Бойко навісив на дальню стійку і Бурлін увігнав м’яча в кут воріт. 2:1. Все котилося до першої перемоги господарів поля, але команда Кирилюка проявила волю до перемоги. Після банального навісу в штрафну Єфремов перетворився в антигероя, зачепивши ногу 21-річного Тищенка, який вийшов на заміну і Бойко пробив Федорівського з 11- метрової позначки. 2:2.

Оболонь-Бровар в другому турі поспіль демонструє результативний футбол, і при цьому втрачає перемогу в підсумку. Різниця м’ячів після двох стартових ігор у неї вражає — 5-5. Черкащина ж набирає перше очко в Першій лізі.

MAN OF THE MATCH: Віталій Бойко (Черкащина)

Активним був сьогодні півзахисник, який постійно тримав у напрузі оборону суперників і зв’язував лінії у черкасців. Віддаємо йому належне, що став співавтором одного голу й узяв на себе відповідальність на останній секунді і впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок

Оболонь-БроварЧеркащина – 2:2
Голи: Слободян, 32, з пенальті, Мединський, 58 – Бурлін, 71, Бойко, 90+5, з пенальті

Оболонь-Бровар (стартовий склад): Федорівський, Майданевич, Терехов, Семенко, Бровченко, Покотилюк, Савченко, Мединський, Слободян, Гуськов, Батальський. Запасні: Тюрін, Ковбаса, Корнєв, Гурмак, Степаненко, Коваленко, Єфремов, Прокопенко, Островський, Ткач, Ульянченко. Головний тренер:Сергій Ковалець

Черкащина (стартовий склад): Марченко, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь, Бойко, Кошелюк, Зеленевич, Пограничний, Фаюк. Запасні: Марченко, Шурубура, Сторчоус, Тищенко, Тенжицький, Задорожнюк, Стрикаль,
Ленчинков, Антонюк, Малей. Головний тренер: Олександр Кирилюк.

19:00. м. Київ. «Оболонь-Арена»
Арбітр: Роман Блавацький (Львів)

Увага! Остаточний, звірений із офіційними даними, протокол буде додано пізніше – по мірі надходження рапорту арбітра.

28 декабря, 13:35