Парцванія: Не грав протягом восьми місяців – через певні сімейні проблеми був змушений взяти паузу

...

Екс-захисник Динамо і Десни – про новий виклик у кар’єрі.

Парцванія: Не грав протягом восьми місяців – через певні сімейні проблеми був змушений взяти паузу

Темурі Парцванія, фото Я.Крохи

Новачок МФК Миколаїв Темур Парцванія розповів про свій перехід до команди, прокоментував причини паузи у кар’єрі, а також оцінив рівень Першої ліги після контрольного матчу на турецькому зборі з командою чемпіонату Киргизстану.

— Темуре, вітаємо з переходом до нової команди. Чому ви не потрапили до стартового складу Миколаєва у останньому контрольному матчі?

— Я буквально позавчора прилетів, плюс до того деякий час хворів. Протягом тижня трималася висока температура. Пізно включився у тренувальний процес, тому тренери не ризикнули мене відразу поставити на гру.

— На якій позиції вас награє тренерський штаб?

— Тренери на даний момент ставлять мене центральним захисником, плюс у мене є досвід гри на правому фланзі захисту. Вмію грати у схемі з трьома захисниками і з цим немає жодних проблем. Все залежить від вибору тренерського штабу. Головне, щоб своєю грою зміг допомогти команді.

— Чому про вас тривалий час нічого не було чути та що у вас не вдалося у Десні?

— Після виступів у Десні протягом восьми місяців не грав. Були певні сімейні проблеми, тому змушений був взяти цю паузу. Для мене на той момент важливіше було знаходитися вдома. Зараз вже все добре і я повністю зосереджений на футболі. Вирішив продовжити свою професіональну кар’єру. Щодо Десни, то з цією командою у мене закінчився контракт і я поїхав.

— Хто запропонував перейти до МФК Миколаїв та наскільки тривалими були перемовини? Чому вирішили перейти до клубу Першої ліги?

— Наші перемовини були нетривалими. Мені зателефонував Ілля Близнюк і запропонував перейти до МФК Миколаїв. Близнюк запитав про моє самопочуття і про бажання допомогти команді. Я з радістю погодився. У першу чергу хотів допомогти команді, а потім вже і собі. 28-го січня мені зателефонували, першого лютого прилетів і вже другого числа зіграв контрольний матч з Оболонь-Бровар.

— Ви слідкували за Першої лігою? Що можете сказати про рівень змагань?

— У мене вже є досвід виступів у Першій лізі, плюс протягом семи років грав у Прем’єр-Лізі. Ретельно слідкував за Першою лігою, адже у цьому сезоні шість-сім команд сперечаються за підвищення у класі. Такого раніше не було і це просто чудово. Чемпіонат дуже цікавий і сподіваюся, що весняна частина сезону подарує вболівальникам багато позитивних емоцій.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?