...
Ярослав Конкольняк fc.if.ua

Гол із пенальті приніс Прикарпаттю три очки.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Обидві команди потребували очок, адже стартували навесні не найкращим чином. Але перед своїми вболівальниками команда Володимира Ковалюка з’явилася без лідера своїх атак Ігоря Худоб’яка та його колеги за амплуа Романа Барчука, які відбували дискваліфікацію. У першому таймі більш активними були саме гості.

У середині 45-хвилинки дві поспіль штанги врятували ворота Прикарпаття. Спочатку Шопін закручував у дальню стійку, а на добиванні Гончар бив на техніку і влучив у ту ж штангу. Відзначаємо і швидку заміну від Мазяра, коли вже на 20-й хвилині замість Головка, якого щойно заявили, вийшов на поле Кравчук. Господарі майже нічим попереду не запам’яталися, але отримали чергове вилучення цієї весни.

І знову ж таки, хотілося б почути хоч якесь виправдання від керівництва клубу дії Тараса Бойка, яке ледь не відірвав ногу Євгену Лозовому. Саме за грубе порушення другу жовту отримав правий крайок господарів і залишив команду у меншості. До слова, це вилучення стало четвертим у чотирьох матчах весни для Прикарпаття. Це жага до боротьби чи відверті грубощі з боку Команди рідного краю?

Увесь другий тайм Гірник-Спорт намагався відкрити захист господарів. Але забило Прикарпаття. Після навісу зі штрафного Шопін підштовхнув у спину свіжого Цюцюру й арбітр вказав на «точку». Данкович вгадав напрямок удару, але Конкольняк пробив на силу 1:0.

Гості кинулися відіграватися, але було вже запізно. Щоправда Кравчук забив-таки Піцану, але перед цим арбітр зафіксував, що м’яч вийшов за лінію воріт. Міг Кравчук і зрівняти, але з 10 метрів ударом головою відправив м’яч над поперечкою.

Man of the Match: Іван Піцан (Прикарпаття)

Упевнено діяв позаду, передаючи свою впевненість партнерам. Витягнув кілька м’ячів, виглядав зосередженим і умотивованим. Один із найупевненіших матчів у кар’єрі досвідченого голкіпера.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Гірник-Спорт (Горішні Плавні) — 1:0
Гол: Конкольняк, 75 (пен.)

Прикарпаття: Піцан, Бойко, Ковальчук (Бочкур, 89), Француз, Квасний, Борисевич, Оринчак (Януш, 90+4), Кузьмин, Боришкевич (Данищук, 72), Конкольняк (Лаврук, 90+6), Дитко (Цюцюра, 67).

Запасні: Вульчин, Яневич, Веприк.

Головний тренер: Володимир Ковалюк

Гірник-Спорт: Данкович, Пінчук (Кіча, 61), Головко (Кравчук, 20), Зозуля, Шопін (Мироненко, 84), Лозовий (Батюшин, 77), Корольков, Зуєвич (Лиховидько, 46), Сікорський, Гончар, Одарюк.

Запасні: Чопін, Білоус.

Попередження: Бойко, 39, Оринчак, 42, Ковальчук, 88, Бочкур, 90+2, Піцан, 90+3 – Зуєвич, 31, Корольков, 34, Сікорський, 46, Лозовий, 73, Шопін, 79.
Вилучення: Бойко, 40 (друге попередження за неспортивну поведінку)