«Простоквашино», «Монстр» і джип розміром із однокімнатну квартиру: як Рябоконь привітав Лавриненка (відео)

...

Головний тренер Десни оригінально поздоровив Сергія Лавриненка з 45-річчям.

«Простоквашино», «Монстр» і джип розміром із однокімнатну квартиру: як Рябоконь привітав Лавриненка (відео)

Олександр Рябоконь, Сергій Лавриненко, фото Анатолія Янголя

Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко 17 лютого відсвяткував своє 45-річчя, а клуб підготував у вигляді подарунка низку відеопривітань відомих людей. Низку позитивних емоцій викликало привітання наставника Десни Олександра Рябоконя, який жартома назвав Петрове – «Ваше Простоквашино».

«Бажаю тобі багато роботи, а ти і твоя команда, щоб удосконалювалися. Головне, щоб ти отримував задоволення від самого процесу тренування. Не поспішай все вигравати, адже на вершину треба йти все своє життя. Це мажорів висаджують на верхівку з гелікоптерів, а такі прості хлопці, як ми з тобою, мають падати, підніматися, дертися, знову вставати.

Мені особисто знадобилося 13 років, щоб повернутися до Прем’єр-Ліги, впевнений, що в тебе все це вийде набагато швидше. Тим більше поруч із тобою такий «монстр» (президент Інгульця Олександр Поворознюк – прим. Sport Arena) — люди говорять, що він подарував тобі джип розміром як однокімнатна квартира. Він будує стадіон і хоче назвати його твоїм ім’ям.

Я б хотів, щоб ви всі разом із командою перетворили ось це «Ваше Простоквашино» у «золото», покупалися в ньому, і йшли далі, приймаючи новий виклик», — жартома привітав ювіляра Олександр Рябоконь.

Нагадаємо, Олександр Рябоконь був визнаний найкращим тренером Favbet Ліги 2019 року за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, а Сергій Лавриненко, з яким вони разом виступали в якості футболістів у юності, отримав там відзнаку «Кубкова звитяга» за вихід Інгульця в фінал Кубка України (перше подібне досягнення в історії Першої ліги).
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?