Пятенко: Клуби зашкодять собі, якщо не платитимуть зарплатню футболістам

...

Фахівець – про ситуацію з призупиненням чемпіонату.

Пятенко: Клуби зашкодять собі, якщо не платитимуть зарплатню футболістам

Володимир Пятенко, uafc.org.ua

Відомий спеціаліст Володимир Пятенко, який свого часу з донецьким Металургом у якості головного тренера добирався фіналу Кубка України, у програмі ПФЛ Україна футбольна поділився своїми враженнями від ситуації з українським футболом в умовах карантину.

«Вважаю, що не можна недооцінювати коронавірус, — переконаний фахівець. — Вірно, що зараз у нас в країні вирішили призупинити всі змагання, у  тому числі й футбольні. На мою думку, чемпіонати все ж таки будуть дограні, хоч напевно, не найближчим часом. Відновлення змагань можливе лиш у тому випадку, коли не буде проблем з цим вірусом і в країні закінчиться карантин. Зараз для всіх футбольних людей пріоритетом є догравання чемпіонатів, щоб переміг спортивний принцип. Сподіваюся, що так і буде, а вболівальники зможуть насолодитися футболом».

Як відзначає Пятенко, всі напрацювання клубів у міжсезоння були марними.

«На жаль, сталася така ситуація і у цьому ніхто не винен. Бувають і такі форс-мажори. Головне — здоров’я людей, і футбол зараз відходить на другий план.

Щодо виплат зарплат, то поки що не відомо коли почнеться весняна частина чезону. Наприклад, чемпіонат можуть відновити всередині травня і футболісти зараз перебувають у незапланованій відпустці, — відзначив спеціаліст. — За контрактом відпустки оплачуються керівництвом клубу. Думаю, що у цьому питання не має бути проблем. Може бути таке, що у футболістів влітку не буде відпочинку і вони відразу почнуть готуватися до нового сезону. Якщо деякі клуби не будуть виконувати контрактні зобов’язання, то вони цим лише собі шкодитимуть».

Читайте також: «Цей період – вимушений, але щодо контрактів – не відрізняється від міжсезоння». Юрист – про ситуацію з трудовими угодами під час пандемії

Розповів фахівець і своє бачення тренувального процесу перед відновленням чемпіоанту. «На мою думку, щонайменше за два тижні до відновлення змагань необхідно зібрати команду. Важливо, щоб гравці відчули тонус, зіграли хоча б одну контрольну гру. Це потрібно для нормального старту змагань. Вважаю, що ті команди, у яких довга лавка запасних, непогано виглядатимуть, адже вони зможуть проводити ротацію. Також необхідно, щоб у колективах були сильні футболісти, які не розваляться після декількох матчів».
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?