Пятенко: У матчі з Металургом Чорноморець був ніби «під водою» (відео)

...

Спеціаліст – про гру 15-го туру Першої ліги.

Екс-тренер Чорноморця Володимир Пятенко у програмі Україна футбольна прокоментував поєдинок Чорноморця проти Металурга, в якому Остап Маркевич здобув першу перемогу у якості головного тренера одеситів

«Я би не називав матч 15 туру Чорноморець – Металург футбольною зарубою. Згоден, якби Металург у першому таймі скористався хоча б однією з кількох своїх можливостей, то господарям було б непереливки. Так, гра була важливою для обох команд. Чорноморець багато втратив, тому потребує очок, а Металург прагне залишити останню сходинку таблиці», — відзначив Пятенко.

За словами спеціаліста, Металург, незважаючи на негативний результат, мав гідний вигляд.

«Відзначу вибігання запоріжців у першому таймі у швидкі атаки. Команда виглядала більш свіжою, ніж Чорноморець. Напевно, зараз великі навантаження отримують одесити, тому виглядали трішки важкувато, «піж водою». А от Металург до цього матчу був підготовленим, але їх нереалізація пов’язана з молодістю гравців і браком майстерності, — заявив Пятенко. — Хоча Чорноморець і вигравав по ходу матчу 1:0, він не закрився, а далі йшов уперед. Гості цим користалися і було таке, що й вивалювалися уп’ятьох на трьох гравців одеситів.

Металург мені дуже сподобався. Напевно далася взнаки зміна тренерського процесу, та й молодь трішки вже почала розуміти вимоги Першої ліги. Продовжуємо слідкувати за командою Годіна».