Рух мінімально обіграв Авангард

...

У Краматорську львівський бразилець Сідней і забив, і «вилучився».

Рух мінімально обіграв Авангард

Фото - fcrukh.com

Ігор Дашков, Sport Arena

Хоча напередодні цього туру господарі були восьмими, а гості – четвертими, між ними було всього три очка відстані. Пам’ятаючи, наскільки непоступливими, зазвичай, бувають протистояння Руху й Авангарду, очікувався цього разу справжній бій. За тієї щільності, яка є зараз у групи лідерів, три очки в матчі з конкурентами набували великого значення.

Якими б не були передматчеві роздуми тренерів, ніхто не списує такий фактор, як швидкий гол. Цього разу він зіграв на користь Руху. Сідней пішов вперед через лівий фланг, але не виключився з гри навіть тоді, коли господарі заблокували удар одноклубника. Бразилець встиг на добивання, з лівої ноги розстрілявши ближній кут – 0:1. Надалі львівський клуб контролював гру, і навіть були момент у Бойчука та Синиці, щоб закріпити цю перевагу.

Авангард старався відігратися, але з-поміж передач без завершення мало що можна виділити. Хіба що кікс Моісеєнка, який з близької відстані не зміг забити невдовзі після голу Сіднея. Втім, на другий тайм Рух не забезпечив собі переваги в рахунку, а тому був приречений на хитку гру. Хоча атак, які можна назвати гострими, краматорцям бракувало, вони зуміли загострити гру. Не витримав Сідней: спершу автор голу двічі блокував перспективні спроби Дедяєва, а пізніше не встиг за Воробеєм, ціною другої жовтої зупинивши суперника – Рух залишився в меншості на вирішальні хвилини.

І от тут пішла спека: Яворський пробивав поруч зі стійкою, слідом після кутового відразу кілька гравців Авангарду застрягли в гущині подій, неначе в регбі, тож не змогли заштовхати м’яча в сітку з убивчої відстані. Напруження останніх хвилин все ж довело міцність редутів Руху, тож навіть у меншості він набрав надважливі три очки, зрівнявшись із Інгульцем, який на годину очолював турнірну таблицю одноосібно. Втім, у групі лідерів – неймовірна щільність, тож остаточно місця розподіляться тільки завтра ввечері.


Man of the Match: Сідней Сілва (Рух)

Забив переможний м’яч (другий гол у сезоні для лівого захисника), в кількох моментах дуже здорово зіграв біля своїх воріт проти Дедяєва, Яворського, Матяжа. Не дограв матч через вилучення, але, справедливості заради, там намагався спинити суперника, а не заробив картку за розмови чи ще якусь єресь.


Авангард (Краматорськ) – Рух (Львів) – 0:1
Гол: Сідней 10

Авангард: Денчук, Воробей, Бородай (Дедяєв, 46), Савін, Ємець, Брюхов, Сеницький (Близнюк, 82), Моісеєнко (Куценко, 71), Демченко© (Полюлях, 46), Матяж, Кірієнко (Яворський, 59). Запасні: Солдатенко, Мірошник, Ульянов, Полюлях. Головний тренер: Олександр Косевич.

Рух: Мисак, Заставний, Дуць©, Никитюк, Сідней, Копина, Мартинюк (Коробенко, 36), Калюжний, Синиця (Русин, 65), Бойчук (Леандро, 81), Кондраков (Антві, 67). Запасні: Ільющенков, Марушка, Банасевич, Шевчук, Нємчанінов, Брікнер, Климчук. Головний тренер: Олександр Косевич.

Попередження: Сідней, 42; Калюжний, 49; Никитюк, 87; Мисак, 90+3
Вилучення: Сідней, 75 (повторне попередження)
15:00. м. Краматорськ. Стадіон «Прапор». 700 глядачів
Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?