...

У Краматорську львівський бразилець Сідней і забив, і «вилучився».

Рух Винники, fcrukh.com

Ігор Дашков, Sport Arena

Хоча напередодні цього туру господарі були восьмими, а гості – четвертими, між ними було всього три очка відстані. Пам’ятаючи, наскільки непоступливими, зазвичай, бувають протистояння Руху й Авангарду, очікувався цього разу справжній бій. За тієї щільності, яка є зараз у групи лідерів, три очки в матчі з конкурентами набували великого значення.

Якими б не були передматчеві роздуми тренерів, ніхто не списує такий фактор, як швидкий гол. Цього разу він зіграв на користь Руху. Сідней пішов вперед через лівий фланг, але не виключився з гри навіть тоді, коли господарі заблокували удар одноклубника. Бразилець встиг на добивання, з лівої ноги розстрілявши ближній кут – 0:1. Надалі львівський клуб контролював гру, і навіть були момент у Бойчука та Синиці, щоб закріпити цю перевагу.

Авангард старався відігратися, але з-поміж передач без завершення мало що можна виділити. Хіба що кікс Моісеєнка, який з близької відстані не зміг забити невдовзі після голу Сіднея. Втім, на другий тайм Рух не забезпечив собі переваги в рахунку, а тому був приречений на хитку гру. Хоча атак, які можна назвати гострими, краматорцям бракувало, вони зуміли загострити гру. Не витримав Сідней: спершу автор голу двічі блокував перспективні спроби Дедяєва, а пізніше не встиг за Воробеєм, ціною другої жовтої зупинивши суперника – Рух залишився в меншості на вирішальні хвилини.

І от тут пішла спека: Яворський пробивав поруч зі стійкою, слідом після кутового відразу кілька гравців Авангарду застрягли в гущині подій, неначе в регбі, тож не змогли заштовхати м’яча в сітку з убивчої відстані. Напруження останніх хвилин все ж довело міцність редутів Руху, тож навіть у меншості він набрав надважливі три очки, зрівнявшись із Інгульцем, який на годину очолював турнірну таблицю одноосібно. Втім, у групі лідерів – неймовірна щільність, тож остаточно місця розподіляться тільки завтра ввечері.

Man of the Match: Сідней Сілва (Рух)

Забив переможний м’яч (другий гол у сезоні для лівого захисника), в кількох моментах дуже здорово зіграв біля своїх воріт проти Дедяєва, Яворського, Матяжа. Не дограв матч через вилучення, але, справедливості заради, там намагався спинити суперника, а не заробив картку за розмови чи ще якусь єресь.

Авангард (Краматорськ) – Рух (Львів) – 0:1
Гол: Сідней 10

Авангард: Денчук, Воробей, Бородай (Дедяєв, 46), Савін, Ємець, Брюхов, Сеницький (Близнюк, 82), Моісеєнко (Куценко, 71), Демченко© (Полюлях, 46), Матяж, Кірієнко (Яворський, 59). Запасні: Солдатенко, Мірошник, Ульянов, Полюлях. Головний тренер: Олександр Косевич.

Рух: Мисак, Заставний, Дуць©, Никитюк, Сідней, Копина, Мартинюк (Коробенко, 36), Калюжний, Синиця (Русин, 65), Бойчук (Леандро, 81), Кондраков (Антві, 67). Запасні: Ільющенков, Марушка, Банасевич, Шевчук, Нємчанінов, Брікнер, Климчук. Головний тренер: Олександр Косевич.

Попередження: Сідней, 42; Калюжний, 49; Никитюк, 87; Мисак, 90+3
Вилучення: Сідней, 75 (повторне попередження)
15:00. м. Краматорськ. Стадіон «Прапор». 700 глядачів
Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)