Рух повернув Козловського, а Альянс запросив Ярошенка: усі трансфери Першої ліги

...

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2019/20 років.

Рух повернув Козловського, а Альянс запросив Ярошенка: усі трансфери Першої ліги

Колаж Sport Arena

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Читайте також: Ігор Йовічевіч: «Люди в Україні винні, що я закохався у вашу країну»

Це сьома редакція таблиці переходів (шоста – тут). Читайте ще наші таблиці переходів по Favbet лізі.

Також пропонуємо вам стежити за трансферним онлайном українського футболу.

КлубМожливі придбанняМожливі втрати
Рух Львівгол.тр.Бакалов (ост.кл.: ПФК Львів Д1), тр.Грицай (Зоря Д1), в.Бандура (ПФК Львів Д1), з.Білий (Зоря Д1 ор.), з.Саків (Ворскла Д1), з./п.Романюк (СК Дніпро-1 Д1), п.С.Козловський (ост.кл.: Рух), п.Оринчак (Прикарпаття Д2), н.Біленький (ДАК Словаччина Д1), н.Кухаревич (Волинь U-19), п.Габріель (ФК Калуш Д3 п/ор.), п.Мисик (Верес Д3 п/ор.)гол.тр.Кучук, п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Банасевич (Металіст 1925 Д2), з.Леандро, з.Немчанінов, з.Никитюк
Волинь Луцькз.Приндета (Десна Д1), з./п.Конкольняк (Прикарпаття Д2), п.Кизилатеш (Колос Д1), п.Шишка (Динамо Тбілісі Грузія Д1), н.Куліш (СК Дніпро-1 Д1)з.Горопевшек (Динамо Мінськ Білорусь Д1), з.Мельничук (Мотор Люблін Польща Д4), з./п.Неплях (Чорноморець Д2), п.Бартулович (Інгулець Д2), в.Котляров, п.Стрижеус, н.Пономар
ФК Минайз.Процишин (Куявія Польща Д5), з.Сартіна (МФК Миколаїв Д2), п.Доронін (ост.кл.: Арсенал-Київ Д1), п.Ткачук (Чорноморець Д2)п.Шпак (Поділля Д3 ор.), п.Дмитренко, п.Доронін, п.Страшкевич, н.Гегедош
Інгулець Петровез.Квасний (ПФК Львів Д1), п.Бартулович (Волинь Д2), п.Загальський (СК Дніпро-1 Д1), п.Чорній (ост.кл.: Чорноморець Д1)з.Писко (Торпедо-БелАЗ Білорусь Д1), п.Елла (Франція), п.Клименко (Чорноморець Д2)
Оболонь-Бровар Київгол.тр.Мазуренко (Оболонь-Бровар-2 Д3), в.Фастов (Йєр Франція Д4), з.Голіков, н.Коваль (обидва – Чорноморець Д2), п./н.Рябцев (Вікторія Миколаївка ААФУ)гол.тр.Ковалець, з.Єфремов (Колос Д1), в.Боровик, п.Пучковський
Агробізнес Волочиськгол.тр.Чижевський (ост.кл.: Карпати Д1), тр.Ваколюк (ост.кл.: Нива Вінниця Д3), в.Артим (Карпати U-21 ор.), з.Захарченко (Локомотив Єреван Вірменія Д2), н.Козьбан (Кремінь Д2), н.Петров (Металіст 1925 Д2)в.о. гол.тр.Іванов, п.Зінкевич, н.Сікорський (всі – Чорноморець Д2), в.Панченко (МСК Дніпро ААФУ), п.Буй, п.Вергун, п.Монрой
Металіст 1925 Харківз.Ченбай (Кремінь Д2), п.Банасевич (Рух Д2), н.Панфілов (ост.кл.: Чайка Д3), п.Лукас Кунья, н.Дуглас (обидва — Сурхан Узбекистан Д1)з.Жданов (Полісся Д3), п.Додо (Балкани Д2), н.Петров (Агробізнес Д2), в.Федак, з.Кравченко, н.Прядун
Авангард Краматорськтр.вор.О.Глущенко (Габала Азербайджан Д1), з.Петрик (НАВС Київ студ.), з.Решетов (Кристал Д3), з./п.Цибульник (Черкащина Д2), п.Долинський (Нива Вінниця Д3), п./н.Нехтій (Колос Д1)тр.Близнюк (МФК Миколаїв Д2), з.Аксьонов (Банга Литва Д1), з./п.Ємець (Зоря Д1 п/ор.Колос Д1 ор.), з./п.Моісеєнко (Гірник-Спорт Д2), з.Ульянов
Гірник-Спорт Горишні Плавніз.Дяченко (Металург Д2), з.Карась (Еркулес Іспанія ам.), з./п.Моісеєнко (Авангард Д2), п.Сорокін (Славія Білорусь Д1), п./н.Чередниченко (ост.кл.: Світанок-Агросвіт Шляхова ААФУ), н.Берко (МФК Миколаїв Д2), н.Бойко (Локомотив Єреван Вірменія Д2), н.Твердохліб (Атлет Київ ААФУ)з.Кравчук (ПФК Львів Д1), п.Лиховідько (Чорноморець Д2), з.Бичков, п./н.Козлов (обидва – Кремінь Д2), п.Хоцяновський (Верес Д3), з.Головко, п.Медведь, п.Ралюченко, п.Черниш, п./н.Одарюк
Чорноморець Одесатр.Іванов, п.Зінкевич, н.Сікорський (всі – Агробізнес Д2), в.Курилко (Кристал Д3), в.Мирний (Андіжан Узбекистан Д1), в.Паламарчук (Балкани Д2), з.Зубейко (ФК Мінськ Білорусь Д1), з.Калугін (Дняпро Білорусь Д1), з.Микицей (Єлгава Латвія Д1), з.Слінкін (МФК Миколаїв Д2), з./п.Неплях (Волинь Д2), з./п.Попов (МФК Миколаїв Д2), п.Авагімян (Алашкерт Вірменія Д1), п.Клименко (Інгулець Д2), п.Лиховідько (Гірник-Спорт Д2), п./н.Силич (Юнайтед Вікторі Мальдіви Д1), п./н.Янаков (Динамо U-21)в.Кожухар, п.Мусолітін (Валмієра Латвія Д1), з.Голіков (Оболонь-Бровар Д2), з./п.Войтіховський (Шахтар U-21), п.Танчик (Карпати Д1), п.Ткачук (ФК Минай Д2), п.Ярошенко (Альянс Д3), н.Коваль (Оболонь-Бровар Д2), н.Ковпак (Полісся Д3), в.Безотосний, з.Васильєв, з.Воронін, з.Грачов, з.Остапенко, з.Рижук, з./п.Гошкодеря, п.Коваленко, п./н.Аржанов, н.Павлов
Прикарпаття Івано-Франківськз./п.Сікач (Покуття Коломия ААФУ), п.Моцик (ФК Паневежис Литва Д1), п.Сєдов (Нідерланди аматор), п./н.Воробчак (Карпати-Енергетик Галич/Бурштин ААФУ)з./п.Конкольняк (Волинь Д2), п.Оринчак (Рух Д2), в.Стеф’юк, з.Данищук, з.Ковальчук, з.Яневич, п.Солдатенко, п.Боришкевич, н.Худобяк (всі – в/а)
МФК Миколаївгол.тр.Близнюк (Авангард Д2), тр.Діденко (ост.кл.: Чорноморець Д1), з.Парцванія (ост.кл.: Десна Д1), з./п.Вакулинський (Енергія Д3), н.Бочак (Нива Теребовля ААФУ)в.о. гол.тр.Чаус, з.Сартіна (ФК Минай Д2), з.Слінкін (Чорноморець Д2), з./п.Горват (Гірник Д3), з./п.Попов (Чорноморець Д2), з./п.Рогозинський (Альянс Д3), п.Панасенко (Верес Д3), н.Берко (Гірник-Спорт Д2/Гірник Д3), з.Кіричук, з.Семенов, п.Радченко, п.Сондей
Кремінь Кременчуктр.→гол.тр.Свистун, з.Бичков, п./н.Козлов (обидва – Гірник-Спорт Д2), з.Курелех (Колос Великі Сорочинці АФП аматор), п.Боженко, п./н.Жиганов (обидва – СК Каховка ААФУ)спорт.дир.Берун, гол.тр.Прокопиненко, з.Гончаренко (Верес Д3), з.Ченбай (Металіст 1925 Д2), з./п.Астахов (Торпедо-БелАЗ Білорусь Д1), з./п.Масалов, п.Воронченко (обидва – Таврія Д3), з./п.Сафонов (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), з./п.Сидоренко (Балкани Д2), п.Скоблов (Металург Д2), н.Козьбан (Агробізнес Д2), н.Локтіонов (Кремінь-Юніор ААФУЛНЗ-Лебедин ААФУ), в.Будюк, з.Зозуля, п.Єрмаченко, п.Кошман, п.Недоля, п.Павлик, н.Тарануха
Балкани Зоряз.Николишин (Севлюш Виноградів АФЗ), з./п.Сидоренко (Кремінь Д2), п.Додо (Металіст 1925 Д2), п.Луїс Фернандо (Олімпік Д1), п./н.Фаюк (Черкащина Д2), н.Лукас (Бразилія)тр.вор.Деонас (ПФК Львів Д1), в.Паламарчук (Чорноморець Д1), п.Антюх (Колос Д1 п/ор.), з.Саламаха, п.Захаревич, п.Георгієв, н.Гранчар
Металург Запоріжжяз.Бобров (Кодру Молдова Д1), з.Я.Олійник (ост.кл.: Кастельон Іспанія Д4), з.Сухар, п.Шалфєєв (обидва – Металург Д2 ор.), з./п.Сидоренко (Енергія Д3), п.Скоблов (Кремінь Д2)з.Дяченко (Гірник-Спорт Д2), в.Левченко, з./п.Ковальчук, з./п.Рудика, п.Петров, п.Рудич
Черкащина Черкасив.Майборода (Гірник Д3), з.Бурлін (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), з.Шурубура, п.Нікішов, п.Сторчоус, н.Цокало (всі – МСК Дніпро ААФУ), з./п.Цебро (Альянс Д3), з./п.Цибульник (Авангард Д2), п.Бойко (Ібіца Іспанія Д4), п.Медведь (ФК Калуш Д3), п.Тищенко (ВПК-Агро Д3), п./н.Фаюк (Балкани Д2), з.Задорожнюк, п.Антонюк, п.Малей, п.Пограничний, п./н.Зеленевич

 




Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?