УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Рух збирається співпрацювати з Андерлехтом

...

Зі слів директора львів'ян, клуби можуть стати «побратимами».

Рух збирається співпрацювати з Андерлехтом
fcrukh.com

Рух на офіційному сайті повідомив про те, що клуб відвідали зарубіжні гості — тренер юнацької команди Андерлехта Олег Ящук та футбольний агент Сергій Серебренников.

Вони відвідали футбольну академію львів’ян та розповіли, як в майбутньому клуби можут співпрацювати між собою.

«Олег Ящук та Сергій Серебренников відвідали тренування Руха. Сергій — один з найкращих українських футбольних агентів, адже він працює з європейськими клубами. Серед його клієнтів Руслан Малиновський, який грає в італійській Аталанті, Андрій Ярмоленко — у Вест Хемі. Сергій працює у компанії, яка ці трансфери втілює в життя. Йому було дуже цікаво подивитися на «рухівців» під час тренування», — розповів спортивний директор Руху Володимир Лапіцький.

«Відкрию невеличкий секрет: за деякими нашими молодими гравцями будуть стежити. Все залежить від них самих. В обличчі Олега Ящука ми знайшли хорошого партнера — команду Андерлехт. Гадаю, це буде один з клубів-побратимів Руху. Це великий бельгійський клуб з історією. В майбутньому наші молоді тренери будуть мати можливість поїхати туди на стажування. А коли запрацює академія Руху, то наші вихованці їздитимуть в Бельгію на турніри».

Підтверджує слова функціонера й сам Ящук.

«Я працюю в структурі Андерлехту, й для цього ми з Сергієм сюди приїхали, щоб обговорити питання співпраці. Ми готові ділитися усім нашим досвідом та сприяти у будь-яких питаннях. У Руха дуже великі перспективи. Насамперед для дітей».

В новому сезоні Першої ліги Рух боротиметься за вихід до Прем’єр-ліги. Лідер чемпіонату Оболонь-Бровар випереджає львів’ян усього на 2 пункти, але колектив Леоніда Кучука провів на один матч менше.

В суботу, 12 жовтня, «рухівці» зіграють виїзний матч з Минаєм.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
355
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?