УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Шищенко: на старті сезону у Миколаєва були проблеми з психологією

...

Спеціаліст – про причини звільнення з посади головного тренера миколаївського клубу.

Шищенко: на старті сезону у Миколаєва були проблеми з психологією
Сергей Шищенко, mfc.mk.ua

Екс-наставник ФК Миколаїв Сергій Шищенко, якого було звільнено з посади у жовтні, розповів про причини невдалих результатів.

«У стартових семи-восьми матчах сезону вдалося проявити свій потенціал. Хлопці грали у той футбол, який від них вимагав, незважаючи навіть на поразки. Та були ігри, у яких не змогли продемонструвати всі свої найкращі якості. Та у цілому був задоволений професіоналізмом гравців та якістю гри. На жаль, потім результати пішли на спад. Вважаю, що потрібно шукати причини у психології. Я це ще передбачив до сезону, адже у нас був складний календар. Якби за непоганої гри був ще й результат, то атмосфера у команді була би іншою, гравцям було би легше у психологічному плані», — відзначив Шищенко.

За словами фахівця, перед командою ставилися високі завдання — бути серед призерів. «Розмовляв з президентом і він мене запитав чи до снаги нам вийти до Прем’єр-Ліги. Я амбіційна людина, яка завжди хоче досягати  успіхів, перемагати. Звісно, необхідно також завжди реально дивитися на стан речей. Сказав президенту, що можемо спробувати підвищитися у класі. Бачив, що у цієї команди хороший потенціал. У нас зібралися кваліфіковані футболісти, які можуть прогресувати і досягати нових вершин» — заявив тренер. — Не можу сказати що повністю провалився у якості головного тренера команди, проте якщо немає результату, значить щось пішло не так».

Велике інтерв’ю Сергія Шищенка, а також коментарі Сергія Макарова, Анатолія Бузника, Олега Собуцького, Петра Каплуна, Івана Надєїна, Сергія Соловйова — у підсумковій інформаційно-аналітичній програмі ПФЛ «Україна футбольна».
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?