УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Стороженко: в Металісті 1925 за свої гроші підтримували інфраструктуру, що нам не належить

...

І готовий ліквідувати Металіст 1925, якщо той поверне старий Металіст до еліти.

Стороженко: в Металісті 1925 за свої гроші підтримували інфраструктуру, що нам не належить
Сергей Стороженко, dynamo.kiev.ua

Засновник Металіста 1925 Сергій Стороженко в новому випуску онлайн-шоу «Трендець» відповів на підозри його в тому, що той заважає поверненню в футбол колишнього президента Металіста Олександра Ярославського.

На початку тижня журналіст Сергій Болотніков заявив, що Стороженко блокує повернення Ярославського. Після цього Стороженко публічно пообіцяв ліквідувати Металіст 1925 у випадку, якщо Ярославський поверне Металіст до списку учасників Професійної футбольної ліги.

«Так, на превеликий жаль, Ярославський не має жодного відношення до Металіста 1925. Що мав на увазі Ярославський [коли казав про дерибан майна] — треба спитати в нього. Про яку інфраструктуру казав Ярославський, мені сказати дуже важко. Тому що, якби не клуб Металіст 1925, на базі в селищі Високому, як у Чорнобилі, тільки одні коробки залишилися б. Він же казав, що побудував інфраструктуру, а її навколофутбольні люди пилять. Я скажу, що ми платимо охороні, утримуємо сім полів, відремонтували басейн, який розвалився, кровлю, затопило зимою підвали, паркани падають», — розповів Стороженко.

«Дуже хочу, щоб Олександр Ярославський повернувся. Люди не хочуть усвідомити, що такої команди як Металіст Харків немає ні в національному, ні в європейському реєстрах. Все, він виключений, і його немає. Зовсім. До процедури банкрутства є список з конфіскацією, і все, що належить і в тому числі тут на стадіоні, конфісковано в державу».

«Якщо ми кажемо про процедуру банкрутства, то там портфель кредиторів — мільярд гривень. Якщо борги будуть погашені, то можна казати не про процедуру банкрутства, а про санацію. Але про санацію ніхто ж не хоче навіть розмовляти, щоб сплачувати 40 мільйонів доларів. А підозрювати нас, якихось навколофутбольних людей, що ми там щось «пилимо» — не знаю. Ми за свої гроші підтримували інфраструктуру, яка нам не належить».

Ярославський був власником Металіста в період 2005-12 років, після чого продав клуб Сергію Курченко. В липні 2016 годі харківський клуб був вилучений із УПЛ за борги, а в серпні того ж року був створений Металіст 1925.

На сьогоднішній день Металіст 1925 посідає третю сходинку турнірної таблиці Першої ліги і претендує на одну з трьох путівок до елітного українського дивізіону.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
354
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?