favbet
favbet
Sportarena

Тлумак: Компенсували кадрові втрати новими виконавцями

Наставник Волині - про збори в Туреччині.

Тлумак: Компенсували кадрові втрати новими виконавцями

Ярослав Кроха

Головний тренер Волині Андрій Тлумак поділився враженнями від контрольного матчу з Шерифом (0:3), підбив підсумки першого зимового міжсезонного збору, а також розповів про плани на майбутнє.

— Як вам спаринг із Шерифом.  Напевно, після таких поразок можна отримати більше корисної інформації?

— Результат цього матчу не мав жодного значення, адже ми перевіряли молодих футболістів. У нас грали хлопці 2001-2003 років народження. Вирішили дати можливість проявити себе молоді, плюс у цьому протистоянні взяли участь декілька досвідчених гравців, для того щоб отримали максимальне навантаження. Цей спаринг не планували, просто отримали можливість зіграти з командою дуже високого рівня і скористалися нею.

Читайте також: Пархоменко: Співпрацюємо із хлопцем, який багато років працював із Луческу

Напевно, Шериф був найкращим суперником для цього завдання, отримали всю необхідну інформацію. Попри поразку, залишився задоволеним деякими гравцями. На жаль, були футболісти, які не виправдали очікувань. Проте, ми рухаємося вперед, працюємо над виправленням своїх помилок. Головне, підготуватися найкращим чином до весняної частини сезону. Маємо ставити собі за мету перемагати у кожному матчі. Результати спарингів для нас не відіграють ключову роль. У цих матчах перевіряємо всіх гравців і даємо їм максимальне навантаження.

— Задоволені поки зборами? Як щодо української частини зборів, все пройшло добре?

— Вважаю, що все пройшло на хорошому рівні. Звісно, у Луцьку нам дещо не вистачило повноцінних тренувань на натуральному полі, більше працювали над функціональною підготовкою. Виконали певний обсяг бігової роботи, займалися у тренажерному залі. У Туреччині тренуємося на зелених полях, проживаємо у хорошому готелі. Взагалі, ніяких проблем у нас немає.

— У це міжсезоння ви втратили Бартуловича та Горопевшека. Була можливість залишити цих гравців у команді?

— Якщо у людини немає бажання, то її не можливо змусити. Якби силою тримали людей у команді, то від цього би тільки програли. Вважаю, що нам вдалося знайти повноцінну заміну цим гравцям. Куліш, Приндета, Кизилатеш, Конкольняк приєдналися до нашої команди. Конкольняк — справжній боєць, з хорошою лівою ногою. Це все кваліфіковані футболісти і на мою думку, наша команда точно не стала слабшою. Впевнений, що новачки нам допоможу.

Читайте также: Волынь просматривает шведского опорника Бота

— Наскільки складно було запросити до команди цих виконавців?

— Необхідно віддати належне нашій селекційній службі. Розмовляли з хлопцями тривалий час, і, дякувати Богу, вони погодилися на нашу пропозицію. Сподіваюся, що у Волині вони зможуть розкрити свій потенціал і досягнуть найвищих цілей. Якщо все вдасться, то і наш клуб від цього виграє. Віримо у наших гравців. Разом йдемо до виконання спільної мети.

— Що зараз рухає Волинь до своєї мети? Можливо, керівництво додатково мотивувало?

— Працюємо так як і у минулому році. У цьому плані ніяких змін не відбулося. У нас є стабільне фінансування, як і було завжди. Вдячні нашому керівництву за це. Працюємо і рухаємося вперед.

— Можете розповісти про найближчі плани у Туреччині? Коли повертаєтеся до України?

— Повертаємося до Луцька 12-го березня. Вдома готуватимемося до гри з Чорноморцем». Сподіваюся, що погода на той момент буде хорошою і ми зможемо тренуватися на зелених полях. У Туреччині у нас залишилося ще три спаринги з сильними суперниками. Думаю, що все буде добре.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena